Zamknij

Pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Gipsowanie, tapetowanie, murowanie, układanie paneli, montaż drzwi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Pogrzebska
    Numer telefonu: 672585066 w. 125
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    - obsługa komputera w zakresie programów Word i Excel oraz innych platform informatycznych wykorzystywanych w Stacji - pomoc przy prowadzeniu dokumentacji - pomoc przy opracowywaniu planów pracy i sprawozdań w zakresie kompetencji Sekcji Epidemiologii - pomoc przy archiwizowaniu dokumentacji - pomoc biurowo-kancelaryjna obejmująca wszystkie komórki w Stacji w celu zapoznanania się z szerokim zakresem działalności Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - pomoc przy rejestracji osób objętych kwaranntanną w zwiazku z walką z koronawirusem COVID-19
    StPr/22/0063
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    SPRZEDAŻ PRODUKTÓWK SPOŻYWCZYCH PRZYJMOWANIE TOWARU PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY
    StPr/22/0065
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    - zapoznanie sie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi, - zapoznanie się z obowiązującymi regulaminem pracy i stanowiskiem pracy, - zapoznanie się z zasadami prowadzenie spraw kancelaryjno-biurowych - nauka obsługiwania urządzeń techniki biurowej tj.: komputer, fax, kserokopiarka, skaner - zapoznanaie się z zasadami kompletowania dokumentów w aktach, zasadami ich przechowywania oraz archiwizacja przestrzeganie zasad wewnętrznego regulaminu zakładowego
    StPr/22/0062

    -praca biurowa -wykonywanie sprawozdań , planów , przygotowywanie prezentacji multimedialnych , prowadzenie ewidencji
    StPr/22/0059

    NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ NA TERENIE ZAKŁADU
    StPr/22/0060
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - pakowanie towarów z uwzględnieniem wytycznych dotyczących konfekcjonowania * konfekcjonowanie różnego rodzaju produktów * etykietowanie wyrobów * umieszczanie gotowych opakowań w kartonach badź na paletach * przepakowywanie towarów w razie konieczności * obsługa maszyn konfecjonujacych * współpraca z innymi pracownikami
    StPr/22/0061

    Przeprowadzanie w toku postępowań przygotowawczych następujących czynności : przesłuchania świadka, zatrzymania rzeczy i przeszukań, oględzin, eksperymentu. Wykonywanie bieżących czynności nadzoru nad dochodzeniem: systematycznego zapoznawania się z aktami sprawy , samodzielnego wykonywania czynności administracyjnych.
    StPr/22/0051
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - uczestniczenie w zarządzaniu nieruchomościami stanowiącymi zasób komunalny Gminy Miejskiej Wałcz oraz zasób włąsny TBS Sp. z o.o. w Wałczu * utrzymanie nieruchomości w dobnrym stanie technicznym *zapewnienie bezpieczeństwa uzytkowania nieruchomości * kontrolowanie realizacji umów
    StPr/22/0047

    - dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej - utrzymanie czystościu na stanowisku odbywania stażu - weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym, jakościowym przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy - obsługa urządzeń sklepowych - obsługa kasy fiskalnej - przygotowanie towarów do sprzedazy - bezpośrednia obsługa klienta - organizowanie zaopatrzenia (przygotowanie zapotrzebowań na brakujące towary, zamawianie towarów u dostawców)
    StPr/22/0049

    sprzątanie pomieszczeń (klatki schodowe)
    StPr/22/0043
    wynagrodzenie od od 760 PLN