Zamknij

PAKOWACZ RĘCZNY

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: PAKOWANIE WĘGŁA DREWNEGO, UKŁADANIE NA PALETACH.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • PRACA W ZESPOLE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : MINIMUM 2 MIESIĄCE DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU PAKOWACZ RĘCZNY PRZY PAKOWANIU I UKŁADANIU WĘGŁA DREWNEGO, BRAK PRZECIWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Oppermann
      Numer telefonu: 672585066 w. 122
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Rozwożenie posiłków
      StPr/19/0060
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      wg. programu
      StPr/19/0054
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0052

      wg. progarmu
      StPr/19/0047

      Prace budowlane
      StPr/19/0048
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Utrzymanie ciągłości i niezawodności pracy łączy i urządzeń łączności Dokonywanie pomiarów uruchomieniowych Usuwanie usterek linii abonenckich Instalacja urządzeń końcowych Prowadzenie i aktualiz
      StPr/19/0025

      StPr/19/0034

      PAKOWANIE WĘGŁA DREWNEGO, UKŁADANIE NA PALETACH.
      StPr/19/0030
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      StPr/19/0023

      -koordynowanie pracy pracowników magazynu, czuwanie nad sprawną organizacją pracy, -przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie odpowiednich dokumentów magazynowych, -prawidłowe prowadzenie gospodar
      StPr/18/1065
      wynagrodzenie od 3 300 - 3 700 PLN