Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Budowlanych 5, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta dział ogród lub dekoracje
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku .
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MOVA SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Ceglarska
    Numer telefonu: 672585066 w. 148
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV , skierowanie
    obsługa i konserwacja w zakresie kompletnego mycia pojazdów samochodowych
    StPr/19/0374
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wg zakresu czynności
    StPr/19/0365

    wg. programu stażu
    StPr/19/0370
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    lakierowanie metoda proszkowa na mokro, śrutowanie materiałów, wyrobu w kabinie śrutowniczej.
    StPr/19/0360
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    wg. programu
    StPr/19/0362

    StPr/19/0363

    Laborant
    StPr/19/0358

    Naprawa pojazdów, geometria kół, wymiana rozrządu, obsługa klimatyzacji, utrzymanie czystości stanowiska pracy.
    StPr/19/0352

    Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
    StPr/19/0354
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    OBSŁUGA KASY W MARKECIE
    StPr/19/0346
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN