Zamknij

Monter, spawacz, ślusarz

Miejsce pracy: CHRZĄSTKOWO 25, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Praca montera w delegacji, w Polsce i za granicą. Praca spawaczy i ślusarzy w Wałczu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Monter:znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "ESJOT" STANISŁAW JANOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: CHRZĄSTKOWO 25, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Irena Kilan
    Numer telefonu: 67 2589005
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny przesłać na adres email: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wg zakresu czynności
    StPr/19/0586
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    obsługa klienta, współpraca z Zarządami wspólnot, nadzór i koordynacja firm świadczących usługi dla wspólnot mieszkaniowych, przygotowywanie i prowadzenie zebrań sprawozdawczych wspólnot
    StPr/19/0584
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wyszukiwanie na Ukrainie kandydatów do pracy , opieka nad zatrudnionymi
    StPr/19/0585
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prace biurowe
    StPr/19/0580
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Sprawdzanie przydzielonych pojazdów, utrzymanie przydzielonych pojazdów w stałej gotowości do wyjazdu, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Miejsce wykonywania pracy: Dolaszewo k/Piły. Praca w go
    StPr/19/1091
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Przyjęcie, przechowywanie i wydawanie produktów mps, prowadzenie obowiązującej ewidencji magazynowej. Miejsce wykonywania pracy Dolaszewo k/Piły.Praca w godz. pn.-czw. 07.00-15.30, piątek 07.00.13.00
    StPr/19/1092
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca spawaczy i ślusarzy w Wałczu
    StPr/19/0569
    wynagrodzenie od 4 000 - 10 000 PLN

    StPr/19/0570

    prace ogólnobudowlane
    StPr/19/0567

    robotnik gospodarczy
    StPr/19/0560