Zamknij

kasjer

Miejsce pracy: Aleja Tysiąclecia 8, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "PAMINA" Sp. z o.o. WAŁCZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Tysiąclecia 8, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Markiewicz
    Numer telefonu: 67 351 16 65
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    przegotowywanie posiłków ( kuchnia polska ) w przypadku mniejszej ilości pracy na kuchni prace porządkowe : mycie okien, przygotowywanie pokojów, sprzątanie pokojów.
    StPr/19/0650
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    sprzedaż usług telefonicznych
    StPr/19/0645
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    lakierowanie metoda proszkowa na mokro, śrutowanie materiałów, wyrobu w kabinie śrutowniczej.
    StPr/19/0646
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Fryzjer
    StPr/19/0638

    Nauczyciel przedszkola
    StPr/19/0628

    Elektryk
    StPr/19/0624

    przygotowywanie posiłków dostarczanie posiłków (catering)
    StPr/19/0622

    obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0613

    Kasjer handlowy
    StPr/19/0608

    obsługa klienta, współpraca z Zarządami wspólnot, nadzór i koordynacja firm świadczących usługi dla wspólnot mieszkaniowych, przygotowywanie i prowadzenie zebrań sprawozdawczych wspólnot
    StPr/19/0584
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN