Zamknij

REKLAMA
11:41, 20.01.2020
Porządek na biurku sprzyja sprawnemu wykonywaniu obowiązków zawodowych. Jeżeli każdy, z potrzebnych przedmiotów będzie znajdował się na swoim miejscu, przestaniesz tracić czas na szukanie potrzebnej w danym momencie rzeczy. Dzięki kilku akcesoriom z łatwością uporządkujesz swoją przestrzeń do pracy.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
09:27, 27.11.2019
Koszt ubezpieczenia mieszkania w domowym budżecie może zajmować istotną pozycję. Większość właścicieli nieruchomości wydaje na ten cel kilkaset złotych rocznie. To sporo biorąc pod uwagę, że jest to kwota którą można wydać na duże zakupy jedzeniowe dla całej rodziny. Dlatego zarówno kupując nowe ubezpieczenie mieszkaniowe, jak i przedłużając dotychczasowe - warto przyjrzeć się jego warunkom i sprawdzić, czy na pewno nie przepłacamy za polisę. Tego typu weryfikację trzeba jednak robić z głową, by nie okazało się że poczynione oszczędności okażą się niekorzystne w przypadku szkody. Na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie domu i mieszkania?
15:16, 26.11.2019
To zdecydowanie najlepszy czas, aby budować i rozwijać biznes w Internecie. Jak podają statystyki, w 2019 roku Polacy wydadzą na zakupy w sieci aż 50 mld złotych[1]. Jak w pełni skorzystać na takim trendzie? Wystarczy sięgnąć po sprawdzone narzędzia. Prezentujemy te najskuteczniejsze.
12:39, 04.11.2019
Planujesz wybrać się na urlop. Jednak wiesz co zrobić, aby spędzić go w spokojnej atmosferze wypoczynku? Warto zadbać o kilka ważnych spraw zawodowych nim wyruszysz na wymarzone wakacje. Podpowiadamy jak przygotować się do urlopu podczas ostatnich dni w pracy.
12:42, 03.11.2019
Zima bywa ciężkim okresem w pracy, zwłaszcza dla wszystkich zawodów, które funkcjonują na wolnym powietrzu. Jednak nawet w biurach mróz i smog unoszący się w powietrzu daje się we znaki. Oto kilka wskazówek, jak przygotować firmę do nadchodzącej zimy i co mogą zrobić w tej kwestii pracownicy, jak i pracodawcy.
11:51, 15.08.2019
Obecne możliwości płynące z wielokanałowej komunikacji na linii pracownik-pracodawca sprawiają, iż znalezienie pracy jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oto kilka najgorętszych trendów związanych z poszukiwaniami zatrudnienia na rynku pracy XXI wieku.
11:34, 09.08.2019
Wynik rozmowy kwalifikacyjnej bardzo często jest nieujawniany kandydatowi, dlatego budzi on tak wiele emocji. Niemniej, już na etapie kontaktu z rekruterem można stwierdzić, jakie mamy szansę za zatrudnienie. Kluczem jest jego reakcja i zachowanie w stosunku do naszej osoby. Oto kilka sygnałów, które świadczą o tym, że rozmowa kwalifikacyjna nie idzie zbyt dobrze.
14:32, 27.06.2019
Najistotniejszym elementem plotera laserowego CO2 jest tuba laserowa. Tuby laserowe CO2 charakteryzują się różną mocą, od kilkudziesięciu do nawet ponad stu wat. To ta wartość ostatecznie decyduje o czasie grawerowania oraz cięcia materiału. Tuba laserowa CO2 wypełniona jest mieszaniną gazów pod ciśnieniem. W jej skład wchodzi przede wszystkim dwutlenek węgla oraz azot, wodór i hel. Wiązka laserowa powstaje dzięki impulsowi napięcia elektrycznego, który wymusza drgania atomów azotu. Azot przekazuje powstałą energię cząsteczkom dwutlenku węgla, które zamieniają ją w emisję fotonów.
13:14, 04.06.2019
Osoby na stanowiskach kierowniczych powinny wykazywać szereg cech, które pozwolą im na utrzymanie posady, a także należyte realizowanie powierzonych obowiązków. Jakie zdolności przydają się na stanowisku kierownika?
13:12, 04.06.2019
Istnieją cechy – wyróżniki, za pomocą których można scharakteryzować dobry zespół pracowników. Do utworzenia takiego składu dąży niemal każda firma, która chce osiągnąć wysoką skuteczność w swojej branży. Czym wyróżnia się zgrany zespół współpracowników?
10:15, 04.06.2019
Pozycjonowanie stron internetowych to SEO (Search Engine Optimization). SEO polega na takim dostosowaniu stron czy serwisów, żeby pojawiały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie, to filar bez którego nie może obejść się marketing internetowy.
12:32, 31.05.2019
Wiele osób prowadzących swoje własne firmy wychodzi z założenia, że jest w stanie prowadzić swoją księgowość. Ten problem dotyczy głównie małych firm, przykładowo jedno- lub też dwuosobowych. W takich sytuacjach niektórzy właściciele pragnąć zaoszczędzić, zajmują się sprawami księgowymi samodzielnie. Czy takie działanie jednak faktycznie pozwala zaoszczędzić i prowadzić dobrze firmę? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim przedsiębiorca ma wiele spraw każdego dnia do rozwiązania, związanych przede wszystkim z działalnością firmy, sprzedażą, reklamą czy też kontaktem z potencjalnymi klientami. Dlatego też właściciel firmy samodzielnie prowadzący swoją księgowość, zazwyczaj niestety zaniedbuje inne obowiązki, jakie ma względem swojego przedsiębiorstwa.
11:50, 25.05.2019
Mazurska agroturystyka stanowi doskonały wybór dla każdego, kto chce odpocząć od pędu dnia codziennego i zbliżyć się nieco do natury. Wolna od presji, pośpiechu i hałasu Kraina Wielkich Jezior Mazurskich słynie z turystyki ekologicznej na naprawdę wysokim poziomie, co pozwala jej z powodzeniem zapraszać do siebie sympatyków przyrody z całego świata. Istnieją wszelakie podstawy pozwalające przypuszczać, że znakomita większość tychże ludzi wraca później do swoich domów zrelaksowana i bogatsza o wyjątkowe wspomnienia, które będą przywoływać uśmiech na ich twarzach przez długie lata. Wywnioskować to można po stale rosnącej ilości chętnych do odwiedzenia jednego z domów do wynajęcia na Mazurach i sprawdzenia na własnej skórze, jak kojący i budujący może być tam wypoczynek nad jeziorem. A może być naprawdę cudowny, czego gwarancją są liczne mazurskie atrakcje, wśród których wyróżnić można zniewalającą liczbę dwóch tysięcy sześciuset jezior rozciągniętych na terenie całego regionu mazurskiego. Nic więc dziwnego, że domy nad jeziorem, które stanowią kwintesencję wypoczynku na Mazurach, są tam tak liczne i prosperujące w zgodzie z ideą turystyki naturalnej.
15:18, 16.05.2019
Na rynku istnieje szorki wybór  osłon okiennych, które pozwolą zmienić wygląd naszego wnętrza, jak również zapewnić ochronę przed nadmiernym słońcem i nagrzewaniem pomieszczenia. Ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem stały się plisowane rolety. Nie tylko ze względu na ich nowoczesny i estetyczny wygląd, lecz także z powodu ogromnej funkcjonalności.
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone