Zamknij

REKLAMA
13:26, 31.03.2020
Na rynku pożyczek pozabankowych dostępnych jest wiele interesujących rozwiązań, jednak jednym z najciekawszych jest bez wątpienia promocja dająca możliwość na otrzymanie takiej pożyczki bez żadnych dodatkowych kosztów. Jak więc działa darmowa chwilówka, kto może ją otrzymać, i z jakimi warunkami jest związana?
14:33, 27.03.2020
Zdarza się, że potrzebujemy pilnie gotówki i bardzo zależy nam na jak najszybszym uzyskaniu finansowania. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pożyczki online. Aby przyspieszyć cały proces pożyczkowy, trzeba postępować dokładnie według wskazówek pożyczkodawcy. Jednak wiele zdarzeń niezależnych od instytucji pozabankowej i konsumenta może opóźnić otrzymanie pożyczki.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
09:30, 27.02.2020
Przydomowa przestrzeń pełni bardzo ważną funkcję. Jest to zazwyczaj miejsce odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Pielęgnacja ogrodu jest jednak nie lada wyzwaniem, dlatego ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, który w dużej mierze ułatwi pracę.
00:00, 24.02.2020
W lutym na Fixly pojawiły się nowe usługi. Serwis, który do tej pory kojarzony był głównie z branżą budowlano-wykończeniową, rozszerzył zakres dostępnych kategorii, m.in. o usługi finansowe, transportowe oraz eventowe.
10:05, 11.02.2020
Nadchodzi taki moment w życiu, kiedy mamy dość pracy dla kogoś i postanawiamy, że od teraz jedynym szefem, dla którego chcemy pracować, jesteśmy my sami. Dla nikogo nie będzie jednak zaskoczeniem stwierdzenie, że o założeniu firmy dużo łatwiej się mówi, niż faktycznie wprowadza takie założenia w życie. Dlatego bardzo ważne jest dobre rozeznanie się w tym temacie, tak by wiedzieć jakie rzeczy są najistotniejsze, ponieważ inwestowanie w projekty, które nie są niezbędne na samym początku rozwoju, nie jest najlepszym pomysłem i może prowadzić do zachwiania naszą stabilnością finansową. Na co więc warto znaleźć miejsce w swoim budżecie?
11:45, 10.02.2020
Czy czasami masz poczucie, że po przyjściu do biura czujesz się zdezorientowany natłokiem spraw i obowiązków? Jeżeli spotykają Cię chwile, gdy nie wiesz, w co ręce włożyć, to porady jak lepiej zarządzać czasem pracy z pewnością Ci się przydadzą. Wystarczy wprowadzić kilka zasad do codziennego planu dnia, by łatwiej poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia praca w biurze.
14:01, 31.01.2020
Polacy chętnie korzystają z pożyczek pozabankowych – jest to szansą na szybkie pozyskanie gotówki w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych i nagłych wydatków. Obecnie pożyczkobiorcy mogą skorzystać z dwóch rodzajów zewnętrznego finansowania. Które z nich jest korzystniejsze i dlaczego?
11:41, 20.01.2020
Porządek na biurku sprzyja sprawnemu wykonywaniu obowiązków zawodowych. Jeżeli każdy, z potrzebnych przedmiotów będzie znajdował się na swoim miejscu, przestaniesz tracić czas na szukanie potrzebnej w danym momencie rzeczy. Dzięki kilku akcesoriom z łatwością uporządkujesz swoją przestrzeń do pracy.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
09:27, 27.11.2019
Koszt ubezpieczenia mieszkania w domowym budżecie może zajmować istotną pozycję. Większość właścicieli nieruchomości wydaje na ten cel kilkaset złotych rocznie. To sporo biorąc pod uwagę, że jest to kwota którą można wydać na duże zakupy jedzeniowe dla całej rodziny. Dlatego zarówno kupując nowe ubezpieczenie mieszkaniowe, jak i przedłużając dotychczasowe - warto przyjrzeć się jego warunkom i sprawdzić, czy na pewno nie przepłacamy za polisę. Tego typu weryfikację trzeba jednak robić z głową, by nie okazało się że poczynione oszczędności okażą się niekorzystne w przypadku szkody. Na co zwrócić uwagę kupując ubezpieczenie domu i mieszkania?
4
15:16, 26.11.2019
To zdecydowanie najlepszy czas, aby budować i rozwijać biznes w Internecie. Jak podają statystyki, w 2019 roku Polacy wydadzą na zakupy w sieci aż 50 mld złotych[1]. Jak w pełni skorzystać na takim trendzie? Wystarczy sięgnąć po sprawdzone narzędzia. Prezentujemy te najskuteczniejsze.
12:39, 04.11.2019
Planujesz wybrać się na urlop. Jednak wiesz co zrobić, aby spędzić go w spokojnej atmosferze wypoczynku? Warto zadbać o kilka ważnych spraw zawodowych nim wyruszysz na wymarzone wakacje. Podpowiadamy jak przygotować się do urlopu podczas ostatnich dni w pracy.
12:42, 03.11.2019
Zima bywa ciężkim okresem w pracy, zwłaszcza dla wszystkich zawodów, które funkcjonują na wolnym powietrzu. Jednak nawet w biurach mróz i smog unoszący się w powietrzu daje się we znaki. Oto kilka wskazówek, jak przygotować firmę do nadchodzącej zimy i co mogą zrobić w tej kwestii pracownicy, jak i pracodawcy.
11:51, 15.08.2019
Obecne możliwości płynące z wielokanałowej komunikacji na linii pracownik-pracodawca sprawiają, iż znalezienie pracy jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oto kilka najgorętszych trendów związanych z poszukiwaniami zatrudnienia na rynku pracy XXI wieku.
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone