Zamknij

REKLAMA
12:07, 06.02.2019
Jak poradzić sobie ze śniegiem, soplami lodu i marznącym deszczem? Bardzo łatwo. Wystarczy zlecić montaż mat lub przewodów grzejnych. Taki system przeciwoblodzeniowy działa automatycznie. Uruchamia się, gdy wykryje wilgoć i wyłącza, gdy nawierzchnia jest osuszona.
13:48, 25.01.2019
Prędzej czy później każdy pracownik stanie przed koniecznością walki o podwyżkę w swoim miejscu pracy. W praktyce sprowadza się to do rozmowy ze swoim bezpośrednim przełożonym, który będzie podejmował decyzję w kwestii naszego wynagrodzenia. Oczywiście, zawsze możemy przeglądać nowe oferty pracy, jednak w wielu wypadkach bardziej opłacalne będzie umotywowanie pracodawcy konieczności naszej podwyżki.
13:27, 25.01.2019
To, jak się zachować w pierwszych dniach w nowym miejscu pracy, jest jednym z podstawowych problemów nie tylko osób młodych, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową, ale i doświadczonych pracowników, którzy mają za sobą wiele lat rozwoju zawodowego. Warto od początku przestrzegać kilku najważniejszych zasad, by nowa praca nie przysporzyła nam od pierwszego dnia niepotrzebnego stresu.
1
09:54, 23.01.2019
Z pewnością od czasu do czasu korzystasz z usług kuriera na przykład zamawiając coś w serwisach internetowych. Może, kiedy odbierałeś paczkę przemknęło tobie przez myśl, że praca kuriera jest całkiem fajna i ty też byś tak mógł. Oczywiście, że mógłbyś podjąć taką pracę jednak jest ona trudniejsza niż się wydaje.
11:41, 21.01.2019
Liczne badania i analizy jasno pokazują, że klasyczne samochody cieszą się coraz większym powodzeniem i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie miałoby się to zmienić.
10:35, 17.01.2019
Wbrew pozorom, każdego dnia współczesne telefony komórkowe zostają narażone na liczne niebezpieczeństwa. Na szczęście można temu zapobiec. Zobacz, jak zabezpieczyć smartfon przed uszkodzeniem.
10:45, 24.12.2018
Z PIT-36 korzystają dość duże ilości osób. Jest to jedna z najpopularniejszych deklaracji podatkowych PIT. Nic więc dziwnego, że w tej grupie znajduje się sporo osób, którym przysługuje prawo do rożnej pomocy ze strony państwa, szczególnie w zakresie odpowiednich ulg i odliczeń. Które z nich dotyczą podatników PIT-36? Jak z nich skorzystać?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:47, 05.12.2018
Pył może być niszczącym czynnikiem przyspieszającym stopień zużycia Twojego samochodu. Tak samo jak Twój samochód potrzebuje ochrony w formie ubezpieczenia lub poduszek powietrznych dla Twojej ochrony, podatne na działanie pyłu części samochodowe także potrzebują ochrony. Firma Bosch znajdująca się wśród najlepiej ocenianych producentów części samochodowych posiada gotowe i własnej konstrukcji zestawy ochronne przeciw działaniu pyłu chroniące Twój samochód przez pyłem oraz przedłużające jego okres eksploatacyjny.
11:21, 09.11.2018
Wyjeżdżając swoim samochodem w trasę, nawet tę najkrótszą, nigdy nie mamy pewności co do tego, czy rzeczywiście uda nam się bezproblemowo dojechać na miejsce. Czasami wystarczy zwykła awaria, by niestety samochód nie był zdolny do dalszej jazdy. Jednak nie należy się tym przejmować, a jedynie wezwać profesjonalną pomoc drogową, która doskonale poradzi sobie z zaistniałą sytuacją.
11:43, 08.10.2018
Sprzedaż w internecie nie uznaje granic - odległości oraz podaż okazują się nie mieć większego znaczenia, kiedy na globalnym rynku konkurują setki tysięcy przedsiębiorstw. Jeśli jednak pragniemy rozwinąć nasz biznes dzięki możliwościom świata WWW, nie możemy zapomnieć, iż dziś o powodzeniu bądź jego braku decyduje algorytm Google. Każdego dnia roboty skanujące korporacji indeksują miliony witryn, aby jeszcze skuteczniej umieszczać je w rankingu stron. Chcąc zatem wylądować w pierwszej dziesiątce wyszukiwań na określone słowa kluczowe, powinniśmy z całą pewnością zapoznać się z wymaganiami stawianymi przez giganta z Mountain View. Najlepiej jednak zrzucić ciężar researchu na fachowców od SEO.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone