Zamknij
REKLAMA
14:00, 27.05.2022
Pogoń Szczecin znów trzecią drużyną sezonu! Czy to oznacza, że zespół ten możemy określić zaliczającym się do krajowej czołówki?
13:53, 27.05.2022
Nabożeństwo pogrzebowe to uroczystość, podczas której wspominamy i żegnamy kogoś, kto zmarł. Pogrzeby mogą mieć charakter religijny lub świecki i mogą być tak proste lub tak wystawne, jak życzy sobie tego rodzina.
10:45, 21.05.2022
Marc Jacobs to imię i nazwisko znane zapewne każdej osobie interesującej się modą. Ten bezkompromisowy, nie patrzący na chwilowe trendy projektant stworzył markę sygnowaną własnym nazwiskiem. Od lat jest ona uznawana za jedną z najbardziej interesujących na rynku. Marc Jacobs oferuje liczne dodatki – od portfeli po okulary przeciwsłoneczne. Właśnie o zaletach okularów przeciwsłonecznych warto dowiedzieć się więcej.
10:20, 17.05.2022
Styl nowoczesny? Klasyczny? Minimalistyczny? Rustykalny? Skandynawski? A może industrialny? Jak zatem urządzić odpowiednio salon, tak by zarówno był miejscem pełnym ciepła i życia, jak i piękny i funkcjonalny? Spójrzmy na kilka wybranych przykładów.
14:42, 05.05.2022
Warto zadbać o to, by całość prezentowała się z klasą. Pościele 200x200 mają naprawdę różne wzoru i godnym pochwały byłoby gdyby całość komponowała się także z innymi dodatkami w pokoju.
REKLAMA
11:40, 28.04.2022
System rezerwacji online to skomputeryzowana usługa, która umożliwia klientom wyszukiwanie i rezerwację usług osoby lub firmy. System zazwyczaj wykorzystuje bazę danych do przechowywania informacji o dostępności usług, a także może używać bazy danych lub innego oprogramowania do przechowywania informacji o płatnościach.
14:54, 22.04.2022
„Kupujemy samochody za gotówkę”. „Kupujemy samochody od ręki”. „Kupujemy auta powypadkowe”. Zdarzyło się Wam znaleźć za wycieraczką samochodu ulotkę z podobnymi hasłami? Pewnie tak. Oczywiście broszurkę niewiadomego pochodzenia należy zmiąć i wyrzucić do kosza, jednak trzeba mieć świadomość, że na rynku istnieją tego typu podmioty.
14:16, 25.03.2022
Struktura molekularna związku chemicznego to najbardziej podstawowy poziom zrozumienia otaczającego nas świata. Dzięki interaktywnym pokazom naukowym dzieci mogą poznać różne molekuły i ich właściwości.
18:32, 26.11.2021
Każdy użytkownik internetu powinien znać podstawowe parametry, od których zależy jakość używanego łącza. Należą do nich download, upload oraz PING. Wyjaśniamy, co każdy z nich oznacza i jaką powinny osiągać wartość.
11:16, 12.10.2021
Wakacje za nami, a przed nami kolejny rok szkolnych wyzwań. Nie ulega wątpliwości, że nauka jest potęgą i uczymy się przez cale nasze życie. Czasy, w których uczyliśmy się jedynie w szkole dawno już minęły. Dzisiaj mamy o wiele więcej możliwości, a są nimi portale edukacyjne, do których dostęp możesz mieć z dowolnego miejsca na świecie. Jakie portale warto wziąć pod uwagę?
REKLAMA
00:00, 22.07.2021
Rynek IT ciągle otwiera się na nowe możliwości i dzięki temu powstają kolejne miejsca pracy i nowe zawody. Jednym z nich jest tester oprogramowań, który zapewnia dziś całkiem spore możliwości awansu, stabilną pracę i rozsądne zarobki. Jeśli zamierzasz zdecydować się na pracę na takim stanowisku w bliskiej przyszłości, to już teraz przekonaj się, czym dokładnie zajmuje się tester oprogramowania i jak zacząć pracę w tym zawodzie.
11:03, 14.07.2021
Współcześnie Internet jest jednym ze zdecydowanie najsilniejszych mediów na świecie. Rzeczywiście, obecność w jego obrębie stała się podstawą codziennego działania zdecydowanej większości firm. Te nie chcą ignorować jego potęgi, starając się wykorzystać olbrzymie zainteresowanie nim na własną korzyść. Jednym ze środków prowadzących właśnie do tego jest pozycjonowanie. To właśnie na nim zamierzamy skupić się w dzisiejszym wpisie.
11:02, 14.07.2021
Poszukując efektywnego sposobu na ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym wiele osób wybiera specjalny rodzaj zabezpieczenia tarasu wyposażając go w ruchomą osłonę płócienną. Takie zadaszenie pozwala stworzyć niecodzienny ekologiczny salon na świeżym powietrzu, z którego można korzystać przez cały rok. Jest to rozwiązanie projektowe aktywnie realizowane w nowoczesnym projektowaniu krajobrazu. Może być częścią głównego budynku lub stać samodzielnie. W naszej firmie można zamówić takie konstrukcje na wymiar, przyjedziemy, wymierzymy, wykonany a później zamontujemy.
11:01, 14.07.2021
Firmy zajmujące się przewożeniem wszelkiego rodzaju towarów biorą na siebie olbrzymią odpowiedzialność. W momencie kiedy odbierają paczkę od nadawcy, aż do momentu przekazania jej właściwemu odbiorcy to oni muszą zadbać nie tylko o jej bezpieczeństwo, ale i nienaganny stan. Warto zatem, by w pewien sposób zabezpieczyli się przed różnego rodzaju losowymi sytuacjami, które mogą się wydarzyć, a które mogą w bezpośredni sposób dotknąć właśnie owe paczki. Choć bowiem każda z tych firm musi być ubezpieczona polisą OC (jest to w Polsce obowiązkowe), nie jest ona związana właśnie z przewożonymi towarami. Chcąc dodatkowo je zabezpieczyć, trzeba sięgnąć po inne rozwiązanie - ubezpieczenie OCP. To właśnie o nim powiemy kilka słów w dzisiejszym wpisie.
15:10, 18.05.2021
Dochodzi czasem do sytuacji w której w planie zagospodarowania przestrzennego dana działka jest objęta tak zwaną strefą ochrony konserwatorskiej lub strefą obserwacji archeologicznej. Może się wydawać, że postawienie domu w takim miejscu będzie obwarowane dodatkowymi przepisami i formalnościami. Jak to jednak wygląda w praktyce i co warto wiedzieć w tej kwestii?
REKLAMA