Zamknij
REKLAMA
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
12:42, 06.10.2020
Zegarek jest niewątpliwie ważnym akcesorium dla mężczyzny. Od wielu lat czasomierze mają znaczenie symboliczne i podkreślają status materialny użytkownika. Nic więc dziwnego, że świadomi mężczyźni, dbający o swój wizerunek noszą dobrze dobrane zegarki. Jednymi z najpopularniejszych modeli są te z naciągiem automatycznym. 
09:01, 28.09.2020
Zapewne zauważyłeś, że jakiś czas temu na sklepowych półkach pojawiły się kosmetyki z CBD. Kosmetyki z zawartością CBD można było kupić już kilka lat temu, aczkolwiek dopiero teraz zwiększyła się ich dostępność i możemy je kupić praktycznie w każdym sklepie. Czym są kosmetyki CBD? Dlaczego są tak popularne? O tym w naszym artykule - zachęcamy do przeczytania.
00:01, 23.09.2020
Trwa Wielki Plebiscyt SMS „Poznaj nasze KGW”, w którym razem z portalem KalendarzRolnikow.pl możemy wybrać trzy zwycięskie koła gospodyń wiejskich! Do dzieła! Odszukajcie na liście ulubione KGW i zagłosujcie!
00:01, 16.09.2020
Okres jesienny to czas zbiorów dyni. Warzywo to cieszy się coraz większą popularnością, ze względu na dekoracyjny wygląd, ale przede wszystkim ma ogromne zastosowanie w dziedzinie kulinarnej. Jak dobrze wiemy z dyni możemy przyrządzić smakowite zupy, kremy, sosy, placki, ciasta, przeciery, a zwłaszcza przetwory. Sprawdźcie nasze przepisy!
12:00, 09.09.2020
Rolnicy i ogrodnicy nie wyobrażają sobie zaplanowania prac w polu czy ogrodzie bez korzystania z kalendarza biodynamicznego. Czy to określenie brzmi dość tajemniczo? Już wyjaśniamy, na czym dokładnie polega.
09:16, 03.09.2020
Twoim marzeniem jest cały dzień jeździć autem i przewozić pasażerów z miejsca w miejsce, opowiadając im zabawne historyjki o Twoim mieście? Rozpoczynając karierę taksówkarza na pewno staniesz przed dylematem: pracować solo, a może dołączyć do wielkiej korporacji? Wybór ten nie jest prosty, a jednocześnie nie będzie warunkował czy będziesz oferował najlepsze usługi przewozu osób w mieście.
09:09, 03.09.2020
Każdy z nas przechodził przez nieprzyjemne historie z taksówkarzami w tle. Astronomiczne kwoty za kurs (zapewne liczone według kosmicznych algorytmów), słuchanie nieszczególnie interesujących faktów z życia kierowcy czy zapachy samochodu dalekie od standardów normalności. Takich doświadczeń wolelibyśmy jednak uniknąć. Jak to zrobić?
00:01, 02.09.2020
Mimo że do nowego roku zostało jeszcze trochę czasu, to rolnicy i sympatycy polskiej wsi już mogą cieszyć się najnowszą edycją popularnego "Kalendarza Rolników 2021"! Zobaczcie, dlaczego warto mieć ten wyjątkowy poradnik.
14:08, 12.08.2020
Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Pragną tak, jak rodzice rozmawiać przez telefon, gotować, prasować i oczywiście prowadzić samochód. Dlatego producenci zabawek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcąc spełniać marzenia maluchów i dbać o ich rozwój, od lat sprzedają zabawkowe komórki, mini kuchnie, plastikowe żelazka, a także auta na akumulator.
12:05, 20.07.2020
Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, co wpływa na wysokość sprzedaży ich produktów. Okazuje się, że jednym z najważniejszych czynników są etykiety na opakowaniach, czyli wizytówki produktów, które jako pierwsze zwracają uwagę konsumentów.
14:48, 17.07.2020
Branża medyczna bardzo potrzebuje nowych lekarzy, dlatego pójście na medycynę jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Oczywiście praca dla idei jest piękna jednak trzeba brać pod uwagę również realia rynku. Są specjalności, gdzie lekarze mogą zarobić zdecydowanie więcej i mają wiele możliwości zatrudnienia również w prywatnych klinikach. Tak jest w przypadku medycyny estetycznej. Pewnych zabiegów nie może wykonywać ani kosmetyczka ani tym bardziej fryzjerka, które często dodatkowo świadczą pewne usługi w tym zakresie. Warto oczywiście tę specjalność, która najczęściej dostępna jest na studiach podyplomowych połączyć z chirurgią. Dzięki temu można podejmować się wszelkiego typu zabiegów upiększających.
14:44, 16.07.2020
Aby zostać kosmetologiem należy ukończyć studia wyższe w tym zakresie. Choć istnieją kursy z tej dziedziny, to jednak mogą być one jedynie uzupełnieniem dotychczas zdobytej wiedzy, a nie jedynym jej źródłem. Najczęściej w zawodzie, np. firmach produkujących kosmetyki są bowiem zatrudniane osoby po studiach.
09:08, 26.06.2020
Bielizna pościelowa powinna być doskonale dopasowana do rozmiaru kołdry, poduszki i materaca. Zbyt szerokie poszwy mogą bowiem skutecznie utrudniać komfortowe zasypianie. Pościel w rozmiarze 140x200 to doskonały wybór w przypadku łóżek jednoosobowych, zwłaszcza tych dziecięcych i młodzieżowych. Wybierając taki komplet zwróć uwagę także na materiał i estetykę. Jak wybrać? Zapoznaj się z tym krótkim poradnikiem!
09:31, 23.06.2020
Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaką lampę wybrać do salonu, kuchni lub jadalni, spieszymy z podpowiedzią - wiszącą, czy sufitową. To właśnie ten typ lamp gwarantuje optymalne oświetlenie wnętrza. Dodatkowo lampy sufitowe prezentują się naprawdę efektownie, a wybór dostępnych wzorów jest imponujący. Jak wybrać i zaaranżować lampę w wybranym wnętrzu?