Zamknij

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:47, 05.12.2018
Pył może być niszczącym czynnikiem przyspieszającym stopień zużycia Twojego samochodu. Tak samo jak Twój samochód potrzebuje ochrony w formie ubezpieczenia lub poduszek powietrznych dla Twojej ochrony, podatne na działanie pyłu części samochodowe także potrzebują ochrony. Firma Bosch znajdująca się wśród najlepiej ocenianych producentów części samochodowych posiada gotowe i własnej konstrukcji zestawy ochronne przeciw działaniu pyłu chroniące Twój samochód przez pyłem oraz przedłużające jego okres eksploatacyjny.
11:21, 09.11.2018
Wyjeżdżając swoim samochodem w trasę, nawet tę najkrótszą, nigdy nie mamy pewności co do tego, czy rzeczywiście uda nam się bezproblemowo dojechać na miejsce. Czasami wystarczy zwykła awaria, by niestety samochód nie był zdolny do dalszej jazdy. Jednak nie należy się tym przejmować, a jedynie wezwać profesjonalną pomoc drogową, która doskonale poradzi sobie z zaistniałą sytuacją.
11:43, 08.10.2018
Sprzedaż w internecie nie uznaje granic - odległości oraz podaż okazują się nie mieć większego znaczenia, kiedy na globalnym rynku konkurują setki tysięcy przedsiębiorstw. Jeśli jednak pragniemy rozwinąć nasz biznes dzięki możliwościom świata WWW, nie możemy zapomnieć, iż dziś o powodzeniu bądź jego braku decyduje algorytm Google. Każdego dnia roboty skanujące korporacji indeksują miliony witryn, aby jeszcze skuteczniej umieszczać je w rankingu stron. Chcąc zatem wylądować w pierwszej dziesiątce wyszukiwań na określone słowa kluczowe, powinniśmy z całą pewnością zapoznać się z wymaganiami stawianymi przez giganta z Mountain View. Najlepiej jednak zrzucić ciężar researchu na fachowców od SEO.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
2
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
11:48, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
13:03, 20.07.2018
Pisząc curriculum vitae natykamy się czasem na pewne trudności, na przykład stajemy przed dylematem, czy dodawać wzmiankę o własnych pasjach, czy nie. Przedstawienie ich pozwala na dopełnienie i zamknięcie naszego profilu pracowniczego. Aczkolwiek nie w każdym przypadku poleca się wypełnianie tej rubryki.
12:56, 20.07.2018
Zła atmosfera w pracy to na pewno czynnik, który zdecydowanie nie służy efektywnej pracy. Przez nią niektórzy pracownicy myślą nawet o odejściu. Nikomu raczej nie pracuje się dobrze w zespole, który ze sobą nie rozmawia, wzajemnie obwinia za niepowodzenia, plotkuje… W takich warunkach nikt już nie ma motywacji ani ochoty do pracy. Wszyscy są zmęczeni ciężką sytuacją, która ma miejsce między nimi.
12:45, 20.07.2018
Stres dzieli się na eustres, czyli na ten, który motywuje nas do działania i sprawia, że idziemy z pracą jak burza oraz na dystres, czyli na taki, który nie wnosi za wiele dobra w nasze życie. Gdyby tylko pierwsza opcja dominowała w codziennym funkcjonowaniu, problem by nie istniał. Jednak to nie takie proste. Sztuka panowania nad stresem jest konieczna do opanowania.
12:29, 20.07.2018
Praca w małym przedsiębiorstwie kojarzy się z mniejszym prestiżem, mniejszą płacą i brakiem anonimowości, jaka istnieje w przypadku wielkich korporacji. Czy praca w małych firmach jest jednak czymś gorszym? Niektórzy specjalnie rezygnują z posady w wielkich korporacjach na rzecz tych mniejszych i skromniejszych. Dlaczego?
10:48, 20.07.2018
Dzięki niemu jesteśmy w stanie w łatwy i szybki sposób obliczyć wszystkie koszty zatrudnienia pracowników. To dzięki niemu możemy wyliczyć, jaki podatek powinien odprowadzać oraz jakie składki przy danym wynagrodzeniu brutto. Kalkulator brutto netto uwzględnia wszelkie ulgi podatkowe, składki na Fundusz Pracy oraz zwykłe i podwyższone koszty przychodu.
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone