Zamknij

REKLAMA
08:18, 22.05.2020
Wystrój domu można zmienić bez przeprowadzania gruntownego remontu. Za sprawą drobnych zmian odświeżymy wygląd salonu, nie nadwyrężając domowego budżetu. Sposobów jest wiele, ale wszystko zależy od Twojej wyobraźni i możliwości finansowych. Orły Meblarstwa podpowiadają, jak odnowić wnętrze mieszkania.
11:07, 21.05.2020
Jeszcze kilka lat temu jedyną możliwością na znalezienie pracy, było korzystanie z oferty tak zwanego „pośredniaka”. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej, zobacz jakie szanse daje nam internet.
11:05, 20.05.2020
Rynek pracownika ma się bardzo dobrze i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić. Ciężko pozyskać nie tylko wybitnego specjalistę, ale też robotników do wykonywania zajęć podstawowych. Pracownicy coraz częściej dyktują warunki. Jakie są ich oczekiwania?
13:31, 15.05.2020
Decyzja o zamieszkaniu na terenie innego kraju, z reguły nie pojawia się nagle. Na ogół podyktowana jest warunkami ekonomicznymi lub społecznymi. Bez względu na pobudki, wyjazd taki należy dokładnie zaplanować, a największym wyzwaniem z pewnością jest transport dobytku rodziny.
10:18, 07.05.2020
Dawno minęły czasy, kiedy nie dostrzegano związku pomiędzy postępem technologicznym, a pogarszaniem się wzroku wśród Polaków. Chociaż deweloperzy nieustannie pracują nad ulepszaniem wyświetlaczy w urządzeniach, by nasz wzrok jak najmniej ucierpiał, branża optyczna ma się świetnie.
00:01, 20.04.2020
Miód jest jednym z najcenniejszych produktów żywnościowych., którego korzystne właściwości są nie do przecenienia. Warunek jest tylko jeden - musi to być produkt pełnowartościowy, z pewnego źródla. Z tego tekstu dowiesz się, gdzie szukać prawdziwego, naturalnego miodu. 
13:26, 31.03.2020
Na rynku pożyczek pozabankowych dostępnych jest wiele interesujących rozwiązań, jednak jednym z najciekawszych jest bez wątpienia promocja dająca możliwość na otrzymanie takiej pożyczki bez żadnych dodatkowych kosztów. Jak więc działa darmowa chwilówka, kto może ją otrzymać, i z jakimi warunkami jest związana?
14:33, 27.03.2020
Zdarza się, że potrzebujemy pilnie gotówki i bardzo zależy nam na jak najszybszym uzyskaniu finansowania. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pożyczki online. Aby przyspieszyć cały proces pożyczkowy, trzeba postępować dokładnie według wskazówek pożyczkodawcy. Jednak wiele zdarzeń niezależnych od instytucji pozabankowej i konsumenta może opóźnić otrzymanie pożyczki.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
09:30, 27.02.2020
Przydomowa przestrzeń pełni bardzo ważną funkcję. Jest to zazwyczaj miejsce odpoczynku i relaksu dla całej rodziny. Pielęgnacja ogrodu jest jednak nie lada wyzwaniem, dlatego ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, który w dużej mierze ułatwi pracę.
00:00, 24.02.2020
W lutym na Fixly pojawiły się nowe usługi. Serwis, który do tej pory kojarzony był głównie z branżą budowlano-wykończeniową, rozszerzył zakres dostępnych kategorii, m.in. o usługi finansowe, transportowe oraz eventowe.
10:05, 11.02.2020
Nadchodzi taki moment w życiu, kiedy mamy dość pracy dla kogoś i postanawiamy, że od teraz jedynym szefem, dla którego chcemy pracować, jesteśmy my sami. Dla nikogo nie będzie jednak zaskoczeniem stwierdzenie, że o założeniu firmy dużo łatwiej się mówi, niż faktycznie wprowadza takie założenia w życie. Dlatego bardzo ważne jest dobre rozeznanie się w tym temacie, tak by wiedzieć jakie rzeczy są najistotniejsze, ponieważ inwestowanie w projekty, które nie są niezbędne na samym początku rozwoju, nie jest najlepszym pomysłem i może prowadzić do zachwiania naszą stabilnością finansową. Na co więc warto znaleźć miejsce w swoim budżecie?
11:45, 10.02.2020
Czy czasami masz poczucie, że po przyjściu do biura czujesz się zdezorientowany natłokiem spraw i obowiązków? Jeżeli spotykają Cię chwile, gdy nie wiesz, w co ręce włożyć, to porady jak lepiej zarządzać czasem pracy z pewnością Ci się przydadzą. Wystarczy wprowadzić kilka zasad do codziennego planu dnia, by łatwiej poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia praca w biurze.
14:01, 31.01.2020
Polacy chętnie korzystają z pożyczek pozabankowych – jest to szansą na szybkie pozyskanie gotówki w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych i nagłych wydatków. Obecnie pożyczkobiorcy mogą skorzystać z dwóch rodzajów zewnętrznego finansowania. Które z nich jest korzystniejsze i dlaczego?
11:41, 20.01.2020
Porządek na biurku sprzyja sprawnemu wykonywaniu obowiązków zawodowych. Jeżeli każdy, z potrzebnych przedmiotów będzie znajdował się na swoim miejscu, przestaniesz tracić czas na szukanie potrzebnej w danym momencie rzeczy. Dzięki kilku akcesoriom z łatwością uporządkujesz swoją przestrzeń do pracy.