Zamknij

Jak przewieźć rośliny?

09:30, 23.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Przeprowadzasz się do nowego domu lub mieszkania i ważne jest dla Ciebie, by zabrać ze sobą domowe rośliny? A może planujesz duże zakupy w sklepie ogrodniczym czy szkółce drzew i krzewów, ale firma nie gwarantuje transportu? Nic straconego – transport roślin możesz zlecić tanio i szybko firmie przewozowej, która sama się do Ciebie zgłosi.

Jak znaleźć firmę, która przewiezie rośliny?

Ofert firm przewozowych jest tak wiele, że ich samodzielne szukanie może być bardzo mozolne. Pozwól, żeby to przewoźnik znalazł Twoje zlecenie. Jest to możliwe dzięki serwisowi Furgonetka. Mało tego – zlecisz transport roślin w niższej cenie i na zasadach, które sam ściśle określisz.

Wystarczy, że założysz konto w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/ i dodasz tam darmowe ogłoszenie dotyczące transportu. Furgonetka Giełda zrzesza osoby szukające transportu oraz przewoźników podejmujących wolne ładunki. W swoim ogłoszeniu możesz dodać zdjęcia roślin, wszystkie informacje oraz określić kwotę, jaką możesz wydać na przewóz.

Jak przygotować rośliny do transportu?

Transport roślin wymaga odpowiedniego przygotowania, bo część drzewek, kwiatów i krzewów jest bardzo delikatna. Przede wszystkim wyjmuj rośliny z ciężkich donic i przełóż je w doniczki plastikowe. Małe kwiatki zapakuj do kartonowych pudełek i wypełnij wolną przestrzeń folią. W dużych doniczkach zabezpiecz ziemię przed wysypaniem, na przykład wkładając donice w foliowe torby lub owijając je folią.

Zleć przewóz roślin w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/ i ciesz się wygodą oraz niskimi kosztami.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone