Zamknij

Jak znaleźć najlepiej ocenianego taksówkarza? - Sprawdź Orły Transportu!

09:09, 03.09.2020 | materiały partnera

Każdy z nas przechodził przez nieprzyjemne historie z taksówkarzami w tle. Astronomiczne kwoty za kurs (zapewne liczone według kosmicznych algorytmów), słuchanie nieszczególnie interesujących faktów z życia kierowcy czy zapachy samochodu dalekie od standardów normalności. Takich doświadczeń wolelibyśmy jednak uniknąć. Jak to zrobić?

Patrz przez pryzmat doświadczeń innych

Przed skorzystaniem z usługi najlepiej sprawdzić recenzje naszych poprzedników. W końcu są to pasażerowie, którzy już jechali z danym taksówkarzem. Mogą więc powiedzieć co nie co o jego usposobieniu, sposobie wykonywania pracy oraz stanie samochodu. W końcu, gdy znajdziemy w naszym mieście taksówkarza marzeń – będziemy się go trzymać i po sprawie! Wydaje się to być pomysł dobry, jednak trudny w realizacji. Co zrobimy, gdy kierowca będzie miał dzień wolny lub znajdziemy się w nowej miejscowości?

Wymierne oceny w Internecie

Najwięcej komentarzy klientów o usługach transportowych znajdziemy w Internecie. Nie w smak nam pewnie będzie czytanie i analizowanie setek wypowiedzi obcych osób. Na szczęście, nie musimy tego robić, by poznać na jakim poziomie świadczy usługi przewozu osób dany przedsiębiorca. Najbardziej wymierna jest tutaj liczba, wyrażona w stałej skali, będzie idealnym punktem odniesienia. I po raz kolejny – chcielibyśmy mieć pewność, że dane, które znajdziemy są rzetelne, niepodważalne, po prostu prawdziwe. Wydaje się, że człowiek nie może dokonać sprawdzenia całej wirtualnej sieci. Lepiej więc polegać na nowoczesnych rozwiązaniach.

Plebiscyt Orły Transportu

Plebiscyt branżowy ORŁY bazuje na możliwościach nowoczesnych algorytmów komputerowych. To właśnie skomplikowane skrypty skanują cały Internet, by odnaleźć wszystkie oceny wystawione konkretnemu przedsiębiorcy. Tylko ci, którym uda się uzyskać średnią, ze zdobytych przez program ocen, przynajmniej na poziomie 8 z 10 punktów, zostają laureatami. Dane zwycięzców są zamieszczone na stronie głównej plebiscytu Orły Transportu https://www.orlytransportu.pl/, z wygodnym podziałem na miejscowości. Wystarczy tylko wybrać miasto, w którym potrzebujesz skorzystać z pomocy taksówkarza, a Twoim oczom ukażą się sami najlepsi.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%