Zamknij

Satynowe sufity napinane: zalety i stylizacja

00:00, 28.10.2020 | materiały partnera

Jeśli pociąga Cię opcja pośrednia pomiędzy błyszczącymi i matowymi sufitami napinanymi, satynowe sufity napinane Rzeszów będą idealnym wyborem. Takie płótna cechują się piękną grą blasku światła, wieloma możliwymi do zastosowania teksturami i kolorami, a także długim czasem wytrzymałości (na sufity napinane w wykończeniu satynowym udzielana jest gwarancja 7 lat lub więcej). Można zamówić płótna satynowe oraz ich montaż w firmie OTOmistrz.

 

Czym są satynowe sufity napinane?

Na zewnątrz sufity satynowe przypominają jedwab, ale jednocześnie ich koszt jest znacznie niższy, a czas użytkowania znacznie dłuższy. Do produkcji takich sufitów napinanych używana jest folia PVC - niezawodny i przyjazny dla środowiska materiał, który jest nie tylko trwały, ale także niedrogi. Dzięki specjalnej powłoce płótno jest chronione przed kurzem i brudem, co ułatwia konserwację sufitu. Ponadto napinane sufity satynowe są odporne na wysokie temperatury i wytrzymują do 60 °C bez zmiany ich wyglądu. Nadają się zatem do montażu w saunach, łazienkach. Co więcej, sufity napinane Krosno w formie satynowego wykończenia uchronią Cię przed powodzią i zatrzyma jednorazowo do 100 litrów wody.

Główne zalety napinanych sufitów satynowych to:

  • Idealnie gładka faktura;
  • Delikatna gra kolorów;
  • Możliwość łączenia z różnymi elementami oświetlenia;
  • Łatwość czyszczenia. Napinany sufit wystarczy wytrzeć suchą szmatką lub nałożyć na ściereczkę 10% roztwór amoniaku i następnie wytrzeć do sucha;

Niezawodność. Tekstura sufitu napinanego z satynową folią przypomina tkaninę, chociaż satynowy sufit napinany jest wykonany z polichlorku winylu.

Gdzie są najczęstszej wykorzystywane satynowe sufity napinane?

Eleganckie i stylowe satynowe sufity napinane, w tym sufity wielopoziomowe z satyną można stosować w różnych pomieszczeniach. Ponieważ dobrze współgrają z płytami gipsowo-kartonowymi i nadają się do podziału na strefy, można je także zamontować w przedpokoju lub sypialni. Satynowy sufit jest wszechstronny, będzie dobrze wyglądał zarówno na małej powierzchni, jak i w dużych pomieszczeniach. Sufit napinany Kraków będzie również dobrą opcją w kuchni, zwłaszcza jeśli jej rozmiar pozwala skomponować satynowy sufit napinany z matowym.

Firma OTOmistrz wykonuje montaż satynowych sufitów napinanych o dowolnym stopniu złożoności: mogą to być konstrukcje dwupoziomowe lub wielopoziomowe, uzupełnione lampami LED lub podświetleniem ledowym. Dodatkowo sufity satynowe mogą być monochromatyczne, z nadrukiem deseniowym lub fotograficznym, popularne są również różne formy napinanych powierzchni satynowych - płaskie, zakrzywione, w kształcie stożka lub łuku.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%