Zamknij

Najważniejsze jest bezpieczeństwo mieszkańców

11:48, 03.10.2018 | P.K
Skomentuj

Sejmik województwa to miejsce, w którym radni powinni wykazywać się ponadprzeciętnym doświadczeniem i wiedzą. Tacy, którzy znają problemy zarówno całego województwa , jak i lokalnych społeczności, takich jak Wałcz, Mirosławiec, Człopa, czy Tuczno.

Wśród kandydatów jest między innymi generał brygady Mirosław Siedlecki. Nazwisko generała będzie kojarzyło wiele osób związanych z wojskiem, które potwierdzić mogą skuteczność jego działania. Wałcz i okolice mają szansę na przyśpieszenie inwestycji związanych z wojskiem, ale nie tylko. Mirosław Siedlecki obecnie jest emerytowanym oficerem, ale jest także przedsiębiorcą, dlatego doskonale orientuje się w mechanizmach wolnorynkowych i zna potrzeby biznesu, który napędza rozwój każdego regionu. Jest także społecznikiem i z chęcią wspomaga innych, choćby jako członek Rady Fundacji Pomocy Emerytom i Rencistom Wojskowym. Człowiek niebywale aktywny, który uprawia sport i szanuje wartości związane z rodziną.

Program działania generała Mirosława Siedleckiego mocno koresponduje z lokalnymi potrzebami. 
- Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo mieszkańców naszego województwa.  Ważne są także aspekty związane z poprawą  jakości komunikacji połączeń województwa zachodniopomorskiego z pozostałymi regionami kraju, a Wałcz jest doskonałym przykładem węzła komunikacyjnego - podkreśla generał M. Siedlecki - Chcę działać na rzecz poprawy jakości powietrza, a co za tym idzie komfortu życia. Będę przywiązywał wagę, do tego, by działania Sejmiku uwzględniały w znaczący sposób godne życie seniorów i osób niepełnosprawnych. W Wałczu i okolicach zamieszkuje wiele osób starszych, które znam i jestem przekonany, że wkrótce będziemy mogli się spotkać, by na bieżąco likwidować powstałe dziś utrudnienia.
Co wyróżnia generała Mirosława Siedleckiego pośród innych kandydatów?

- Poświęcenie dla dobra  społeczeństwa, lojalność, szacunek dla tradycji i zdecydowanie, którego nauczyła mnie wieloletnia służba w Wojsku Polskim - mówi. - Do tego stały rozwój i chęć nabywania nowych umiejętności, niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Połączone z odpowiedzialnością, uczciwością oraz empatia, która skłoniła mnie do działań na rzecz seniorów.

Generał Mirosław Siedlecki jest człowiekiem zdecydowanym, zawsze gotowym służyć w imię dobrej sprawy. Jako wielokrotny maratończyk potrafi dążyć do celu i wytrwale szukać nowych możliwości. Wie, że sport powinien być ważny w życiu każdego człowieka i będzie wspierał lokalnych samorządowców w dążeniu do tego, żeby miasto Wałcz każdemu kojarzyło się w przyszłości ze sportem. Potrafi działać w zespole i współpracować na rzecz lepszego jutra każdego mieszkańca województwa zachodniopomorskiego. W tym miesiącu wyborcy wskażą, kto będzie ich reprezentował w województwie.  Wybierając listę nr 4 i pozycję nr 2 można być pewnym, że obywatelski obowiązek zostanie prawidłowo wypełniony.

Materiał sfinansowany ze środków KWW Koalicji Obywatelskiej

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

Kapitan ŻbikKapitan Żbik

5 2

W którym roku składał Pan przysięgę wojskową? 08:58, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

yuongyuong

8 4

Generał wyciągnięty z lamusa mocno POsunięty wiekowo niech lepiej da sobie na luz i da szansę młodym , dynamicznym, kreatywnym i twórczym. Tu jest czas na zmiany pokoleniowe w samorządzie a nie na eksperymenty z dziadkami , niech sobie działa w stowarzyszeniach kombatanckich. 09:33, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%