Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Księgową zatrudnimy

Data dodania: 2021-07-09 12:50:39ID: 1361

67 Pokaż numer[email protected]

Zatrudnimy na stanowisko: Księgowa
Ogólny zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- wystawianie i księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych i dokumentów księgowych;
-kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych;
- sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych i innych,
- tworzenie zestawień, analiz, raportów;
- znajomość zagadnień z zakresu obowiązujących przepisów i zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT,CIT,PIT),
- znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel), mile widziana znajomość obsługi programu księgowego INSERT Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT,
- prowadzenie kasy.
Oczekiwania wobec kandydata: - wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finanse i rachunkowość),
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu Office).

Na CV i list motywacyjny czekamy do 31 lipca br. pod adresem firmy:
Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Wałczu, ul. Budowlanych 9, 78-600 Wałcz lub adresem mailowym: [email protected]

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZKM Wałcz Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.