Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kucharz Wirtenbach

Data dodania: 2019-04-11 07:20:53ID: 352

536Pokaż numer[email protected]

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy/Winterbach

Data rozpoczęcia: od zaraz

OBOWIĄZKI:

? przygotowywanie potraw,

? racjonalne zarządzanie składnikami,

? dopilnowanie porządku i przestrzeganie BHP w kuchni,

? respektowanie poleceń szefa kuchni.

OCZEKIWANIA:

? wykształcenie zawodowe kierunkowe,

? doświadczenie

? komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub dobra angielskiego

OFERUJEMY:

? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wyjazd m.in. 6 miesięcy),

? stawka godzinowa 14 EUR brutto,

? praca zmianowa (9-17, 16-24),

? zapewnione zakwaterowanie + darmowe posiłki,

? opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

Oferowane zlecenie nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 15 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Aplikuj -> https://interkadra.traffit.com/public/an/1414