Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Samodzielna/Główna Księgowa

Data dodania: 2019-11-13 19:09:12ID: 526

[email protected]

HR Support dla Klienta, czołowego dystrybutora i autoryzowanego partnera wiodących producentów technologii IT, poszukuje osoby na stanowisko:

SAMODZIELNY/GŁÓWNY KSIĘGOWY-

OBOWIĄZKI:
- prowadzenie pełnej księgowości firmy
- organizacja i nadzór pracy zespołu księgowego
- sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz analiz finansowych
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (banki, urzędy itp.)

WYMAGANIA:
- min 3-letnie doświadczenie (mile widziane firmy produkcyjne)
- znajomość programów księgowych (mile widziany pakiet Insert GT-Rewizor)
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

PRACODAWCA OFERUJE:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe : 5000-7000 netto+ premie uznaniowe
- rozwój zawodowy i długofalową współpracę
- ubezpieczenia grupowe
- samodzielne stanowisko pracy

Zainteresowane osoby proszę o CV na adres: [email protected] koniecznie wpisując w tytule maila nazwę stanowiska oraz poniższa klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.