Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Brygadzista

Data dodania: 2020-01-21 17:43:13ID: 579

telPokaż numer[email protected]

Masz doświadczenie w zarządzaniu teamem na produkcji? Szukasz nowych wyzwań i doświadczeń? Zapraszamy do aplikowania!

LINK DO APLIKOWANIA: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/dll0ekoyVT0=

oferujemy

- Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
- Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
- Pracę w systemie III-zmianowym
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej
- Dostęp do ubezpieczenia grupowego

zadania

- Zarządzanie zespołem produkcyjnym
- Zaopatrzenie magazynu w elementy potrzebne do produkcji
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez podległy zespół
- Szkolenie nowych pracowników
- Wprowadzanie danych do systemu, raportowanie
- Delegowanie zadań podległym pracownikom
- Nadzór nad płynnym przebiegiem procesu produkcji

oczekujemy

- Min. rocznego doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej
- Podstawowej znajomości języka angielskiego
- Gotowości do pracy zmianowej
- Znajomości obsługi komputera
- Umiejętności interpersonalnych

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47