Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pakowacz - UMOWA O PRACĘ

Data dodania: 2020-07-30 08:19:01ID: 784

883Pokaż numer[email protected]

Pakowacz pralinek
Miejsce pracy: Tuczno

MILE WIDZIANE PANIE! PRACA OD ZARAZ!

Zakres obowiązków:
?praca na linii produkcyjnej pralin czekoladowych

?praca siedząca 8 godzin przy taśmie produkcyjnej

?wkładanie pralinek do bombonierek
?odlewanie czekolady , gotowanie masy czekoladowej
?zbieranie zamówień, pakowanie czekoladek do kartoników oraz przygotowaniu gotowych produktów do transportu
?praca w systemie III zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

Oferujemy:
?umowę o pracę
?wynagrodzenie 2600zł/mc + nocki 20% + 100 % soboty
?dodatek za pracę w godzinach nocnych
?szkolenie wdrażające
?opiekę Koordynatora- rekrutacja online
?wypłaty miesięczne
?pracę od zaraz na stałe
?pracę u jednego z największych pracodawców w Polsce!
?zdobycie cennego doświadczenie w renomowanej Firmie
?możliwa praca wyłącznie na okres wakacji dla osób uczących się szukających pracy dorywczej

Oczekiwania:
?dyspozycyjność do pracy od zaraz
?gotowość podpisania umowy online
?mile widziane Panie

KONTAKT 883 088 633