Zamknij

23:09, 25.04.2018
Drugi rok z rzędu niepokonane okazały się zawodniczki klas sportowych SP 4 w Wałczu, zdobywając Mistrzostwo Województwa.
1
11:33, 25.04.2018
Organizatorzy wałeckiej gali boksu zawodowego spotkali się na konferencji prasowej z dziennikarzami. Gościem honorowym był Krzysztof Głowacki. Padły pytania o stan przygotowań, lecz również o aspekt polityczny i szczegóły umowy z firmą KnockOut Poland.
11:38, 24.04.2018
Ponad 220 zawodniczek i zawodników z Polski i Niemiec wzięło udział w zawodach XXI międzynarodowego Pucharu Karate W.S.I. połączonego z krajowym szkoleniem W.S.I Poland.
16:56, 22.04.2018
Wczoraj, 21 kwietnia, zawodnicy UKS Volley zdobyli srebrny medal mistrzostw województwa „Kinder+Sport” w piłce siatkowej chłopców w kategorii czwórek i awansowali tym samym do finałów mistrzostw Polski.
11:20, 18.04.2018
Siatkarki i siatkarze UKS Volley po raz kolejny zanotowali na swoim koncie spore sukcesy. Dziewczęta zwyciężyły w międzynarodowym turnieju minipiłki siatkowej, natomiast chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego „KINDER + SPORT”.
22:14, 17.04.2018
W minioną niedzielę (15 bm.) na promenadzie przy Jeziorze Raduń odbyły się Otwarte Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Wałcz – Miasto.
11:58, 17.04.2018
Trzy pełne sportowych emocji dni były potrzebne do wyłonienia najlepszych piłkarskich drużyn województwa zachodniopomorskiego w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12. W rozegranym w dniach 11-13 kwietnia finale wojewódzkim XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” znalazły się zawodniczki z Orła 2010 Wałcz.
21:30, 09.04.2018
Walczący o awans do piłkarskiej 4. ligi wałecki Orzeł zrobił kolejny krok pokonując u siebie Wiekowiankę, choć gospodarzom szło jak po grudzie. Korona i Mirstal ulegli rywalom, a w derbowym pojedynku w 6. lidze Sad okazał się lepszy od Legionu. Wygrał również Grom, a Jedność po raz kolejny doznała bolesnej porażki.
15:17, 04.04.2018
Zawodniczka KS Korona Anna Góralska podczas mistrzostw Europy w boksie do lat 22 dotarła w swojej kategorii do finału. Tam wprawdzie uległa rywalce, lecz srebrny medal jest ogromnym sukcesem.
2
13:43, 04.04.2018
W przestrzeni publicznej pojawiła się informacja, że istnieje szansa, aby 12 maja kolejna walka Krzysztofa Głowackiego odbyła się w Wałczu. Miasto musiałoby wyasygnować pewną kwotę, tak aby galę kupić od jednej z telewizyjnych stacji. Czy znajdą się pieniądze?
21:34, 27.03.2018
Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałczu wraz ze stowarzyszeniem „Przyjazny Dom” byli organizatorami III Wałeckiego Biegu i Marszu 2 Skarpet. Tegoroczna edycja odbyła się 24 marca, a na starcie stanęło blisko 340 zawodników. Wszyscy w niedopasowanych skarpetach.
20:53, 26.03.2018
Urząd Miasta i Gminy, miejscowa Szkoła podstawowa, Polsko-Niemieckie Centrum Kultury i Sportu oraz Dom Kultury w Człopie byli organizatorami II edycji turnieju piłki ręcznej „50 lat minęło jak jeden dzień”.
18:51, 24.03.2018
Młodzi piłkarze ręczni SP 2 wprawdzie zajęli drugie miejsce w turnieju, którego stawką był awans do wojewódzkiego finału, lecz wraz ze zwycięzcami zagrają w finale.
18:43, 24.03.2018
Młodzi siatkarze z SP nr 4 wygrali półfinały mistrzostw województwa w minipiłce siatkowej i tym samym awansowali do najlepszej czwórki w województwie.
16:39, 23.03.2018
Zbigniew Miller (na zdjęciu drugi z prawej) kończy dzisiaj 80. lat. Z okazji jubileuszu przyjaciele pana Zbigniewa spotkali się z nim dzisiaj (23 bm.) w jednym z wałeckich lokali.