Sprzedawca

Miejsce pracy: 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: sprzedawca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • KASA FISKALNA
      Pracodawca: Cukiernia "Kokosanka" Tadeusz Gładkowski Bydgoszcz
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Ceglarska
      Numer telefonu: 672585066 w. 148
      E-mail: aceglarska@walcz.pup.gov.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie , cv
      - praca z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, - nauczanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna.
      StPr/18/0821
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      trasa Wałcz-Różewo-Szwecja-Wałcz
      StPr/18/0816

      wg zakresu czynności
      StPr/18/0817
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/18/0818

      praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów + czynności konduktorskie
      StPr/18/0811
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 100 PLN

      prowadzenie badań technicznych pojazdów
      StPr/18/0812
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Recepcjonista
      StPr/18/0794

      sprzedawca
      StPr/18/0785

      StPr/18/0789

      wg zakresu czynnosci
      StPr/18/0792