Zamknij

Marcin Majchrzak odwołany

14:53, 09.10.2018 | z
REKLAMA
Skomentuj

Nadleśniczy Nadleśnictwa w Tucznie Marcin Majchrzak pod koniec września został nagle odwołany ze swojego stanowiska.

M. Majchrzak związany jest z Lasami Państwowymi od 1996 roku, od 1999 pracuje w Tucznie, a od 7 lat pełni funkcję nadleśniczego. Swojego odwołania się nie spodziewał.

- Z pokorą i godnością przyjąłem decyzję dyrektora o odwołaniu, chociaż nie ukrywam, że byłem również bardzo zaskoczony- wyznaje M. Majchrzak. - Niestety nie poznałem przyczyn odwołania. Obejmuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia, podczas którego rozstrzygną się moje dalsze losy w Lasach Państwowych.

Co ciekawe, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Ryszard Standio przebywa na zwolnieniu lekarskim albo urlopie. Wypowiedzenie w jego imieniu wręczył jeden z jego zastępców, jednak - jak zapewnia rzecznik prasowy pilskiej RDLP Krzysztof Dymek - mimo to odwołanie jest skuteczne.

- Dyrektor działał zgodnie z prawem i zgodnie z przepisami skorzystał z przysługującego mu prawa odwołania nadleśniczego bez podania przyczyny - mówi rzecznik K. Dymek. - Na pewno w najbliższym czasie odwołanemu nadleśniczemu zostanie przedstawiona jakaś propozycja pracy w Lasach Państwowych.

Takie odwołania w Lasach Państwowych to norma. Dwaj poprzednicy M. Majchrzaka pożegnali się ze stanowiskiem w podobny sposób.

9 października odwołany został również dyrektor RDLP w Pile. Zastąpi go Damian Szcześniak, dotychczasowy zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Sarbia. 

z, na zdjęciu po prawej

(z)
REKLAMA

Komentarze (5)

UżytkownikUżytkownik

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PisPis

5 5

?Dobra? zmiana idzie jak burza. Niebawem czas na ciebie. 22:02, 10.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ProzakProzak

4 2

Pis PO - jedno zło
wykształcona hołoto ...
29 lat bujania się w kółko z tymi samymi cwaniakami na przemian , obejrzyjcie sobie nagrania z okrągłego stołu , to są ciągle te same mordy . Hołoto , wybierasz w wyborach albo stronnictwo Amerykańsko Żydowskie jak obecnie albo kuratelę Niemiecką z czasów PO , to jest ten wspaniały wybór ? To ja dziękuję za demokrację , ustrój dla wykształconych półgłówków . 19:30, 11.10.2018


Jan67Jan67

0 0

A kto to jest ..
. Codziennie jest ktoś zwalniany i nikt o tym nie pisze.Przyjął z pokorą i jazda.Po co o tym pisać. Niech zapłaci za reklame 14:38, 13.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

fdefde

0 0

z pewnoscia masz racje ze codziennie sie kogos zwalnia?. tylko nabiera to wtedy rozglosu kiedy sie to robi po lini partyjnej i nie ma zarnych zastrzezen co do fachowosci delikwenta. 13:09, 16.10.2018


© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone