Zamknij
REKLAMA

Negocjacje z pracodawcą – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

11:14, 23.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Negocjacje to sposób komunikowania się pomiędzy dwiema stronami. Ich celem jest dojście do porozumienia, rozwiązania konfliktu. To proces, który ma zapewnić stronom taką metodę rozwiązania problemu, która ich usatysfakcjonuje.

Co możesz negocjować z pracodawcą?

Przeważnie negocjacje kojarzą nam się wyłącznie z rozmową o podwyżkę. Należy pamiętać o tym, że umiejętna dyskusja może nieść za sobą szereg różnych korzyści dla pracownika, nie tylko premię. Jak przygotować się do takiej rozmowy? Z pewnością ważne jest to, aby nie pokazywać swojego lęku, niepewności. Musisz mieć świadomość tego, że jesteś wartościowym i cenionym pracownikiem, posiadasz niezbędne cechy, umiejętności i kwalifikacje konieczne do wykonywania tego zawodu. Nie bój się swoich mocnych stron, bądź pewny siebie, znaj swoją wartość i walcz o to, co ci się należy.

Czas pracy

Jesteśmy przyzwyczajeni do 8 godzinnego czasu pracy, ale gdyby to zmienić? Istnieje tzw. zadaniowy czas pracy, który polega na określeniu konkretnego dziennego działania i wykonanie go. Zaletą takiej formy jest fakt, że będziesz w stanie wyjść wcześniej z biura. Niestety, dostrzec można również wady. Przy tym sposobie pracy warto pamiętać, że realizowane przez nas zadania, projekty różnią się między sobą poziomem złożoności – niektóre wymagają od nas więcej czasu, nakładu pracy i zaangażowania, co często wiąże się z zostaniem w pracy po godzinach lub pracą w weekendy. Zanim zdecydujesz się na taką formę pracy, przemyśl to dokładnie, a jeżeli decyzję już podjąłeś – porozmawiaj o tym z szefem.

Podwyżka

Jeżeli nie satysfakcjonuje cię twoje 2200 zł netto, nie bój się porozmawiać o tym ze swoim pracodawcą. Nie po to ciężko pracujesz, aby mało zarabiać. Podwyżki, premie, bonusy – to idealne formy motywacji dla pracowników. Dobrze jest wspólnie z pracodawcą określić możliwe do osiągnięcia systemy bonusowe. Pamiętaj, aby wszystkie zasady i formalności zostały precyzyjnie i jasno uzgodnione. Premie idealnie sprawdzą się szczególnie w takich zawodach, w których pozyskuje się klientów. W takim przypadku firma otrzymuje nowego klienta, a pracownik – podwyżkę. Korzyści są, jak widać, obopólne.

Rozwijaj się

Nie od dziś wiadomo, że samorozwój jest niezbędny w życiu każdego człowieka, dlatego jeżeli chciałbyś się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – zapytaj pracodawcę o dofinansowanie dalszego kształcenia. Dzięki temu nie tylko zobaczy, że zależy ci na podnoszeniu swoich kwalifikacji, ale też wyższe kompetencje sprawią, że status firmy stanie się wyższy, prestiżowy. W większości przypadków pracodawcy chcą kształcić pracowników, głównie poprzez kursy, szkolenia czy konferencje. Zdarzają się, niestety, tacy, którym na tym nie zależy, ponieważ mają świadomość tego, że musieliby wypłacać wyższe wynagrodzenia osobom z dodatkowymi kwalifikacjami.

Pakiety medyczne dla ciebie i twojej rodziny

Takie wsparcie ze strony firmy jest bardzo pomocne. Dzięki pakietowi możesz zapewnić sobie i swoim najbliższym szybki dostęp do wybranych specjalistów w ośrodkach medycznych. Pakiet powinien obejmować nie tylko opiekę medyczną, ale także ubezpieczenie.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (5)

TamaraTamara

0 0

https://canadian-prices-pharmacy.net/product/erectile-dysfunction/levitra-oral-strips/ https://canadian-prices-pharmacy.net/product/anticonvulsants/neurontin/ https://canadian-prices-pharmacy.net/product/erectile-dysfunction/cialis/
whoah this weblog is magnificent i love studying your
posts. Stay up the good work! You understand, a lot of people are hunting around for
this information, you can aid them greatly.
ravana ffxiv 21:34, 18.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AileenAileen

0 0

????????? ???????????? ????? ????
???????? ???? ?? ??????? ???????!
? ????? ??????? ??????????? ??? ???? ??????? ???
?????????????? ?????? ?????????? ?? ?????????? ?????????.

? ????? ????????????? ??????????? ????
?????? ????? ?? ??????? ?????????? ?? ?????? ??????? ?? ??????
?????? ? ?????????.????? ??????? ????????? ?? ???? ???????????? ???????????? ??????, ? ???????? ???
????? ????????? ? ?????? ????????????? ???????? ???
???????????? ??????????.
????????? ??????? ?? ????????, ??? ?? ???????????
?????????? ????????? ??????? ????? ????????? 50 ????? ?????? ? ?? ???? ??????? ?? ??????????
??? ????????????? ????????, ?????????? ???????????.
? ???? ?????? ????? ???????? ????????? ???????
? ????. ???? ??????????? ? ??????? ?????? ?????????????? ??????????? ???????.
???? ?????? ??????????, ??
?? ?????????? ??????????? ?????????? ?????? ? ?????-??????? ?????????? ?????? ????????
????? ???????.??????? ???????? ??????? ???? ?????????????

????????? ??????? ?????????????
????? ?????? ??????? ?????????? ??????????? ??????, ???? ?????????? ???????????? ?????????? ????? ??????? ???? ??????????!

?? ??????????? ? ????? ???????? ? ?? ???????? ?????????? ???????? ???? ??????? ??? ???????? ???????????.
???? ??????????? ????? ???????? ??????????? ?????????????? ??????????? ????? ?????????? ???.
?????????? ??????, ????? ??? ??????
? ?????? ?????? ?????????? ?????????
??????, ???? ????? ??????? ?????????? ???? ????????? ??????????!
???????, ??? ????????? ?????
??????? ??? ???????? ???????? ??? ??????.

??????? ?????? ??????, ?????? ??????? ?????? ?????? ?? ??????? ???????? ? ???????? ????-?-???? ??? ??????? ??????????? ???????.
????, ??????? ?? ???????
?? ? ?????????? ???? ???????? ?????? ? ??????? ??? ???? ?? ????-?????????? ????.
? ????????? ?????? 1500 ??????.

????? ?????? ?? ???????? ? ?????? ?????????? ??????????
? ????? ??????? ???? ??????????? ?? ??????? ?????????? ? ??????? ?????.
?? ????? ????????????? ????? ???????? ? ????? ?????????.

???????????????? ??????? Autorobot
XLS, ??????? ????????? ????????????? ????? ??????????? ??????.
Autorobot ???? ?? ???????? ?????????????? ? ?????????? ??????????? ??????
???????????? ? ???????? ???????.


??? ?? ??? ????? ??????????????:
???????? ????? ????????? ? ???
??? ?????? 21:59, 18.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BusterBuster

0 0

The too much consumption of non prescribed painkillers is the main reason for
the syndrome. herbal pills for penis enlargement 22:25, 06.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChristopherChristopher

0 0

https://canadian-prices-pharmacy.net/product/general-health/strattera/ https://canadian-prices-pharmacy.net/product/stop-smoking/wellbutrin-sr/ https://canadian-prices-pharmacy.net/product/antibiotics/sumycin/
What's up everyone, it's my first pay a visit at this website, and article is actually fruitful in support of me, keep up posting such content.
seroquel for sleep 09:22, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EmeryEmery

0 0

Beginning of the early Christian church, starting with Jesus, women were
important members of the movement. The examples of the manner of Jesus reveal his attitudes toward women and show repeatedly
how he liberated and affirmed women.
cheap wigs Lace Wigs afuiip46044 10:57, 15.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Agencja 3 Głowy Prodakszyn, ul. Kilińszczaków 16, 64-915 Jastrowie, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez Agencja 3 Głowy Prodakszyn, ul. Kilińszczaków 16, 64-915 Jastrowie i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone