Zamknij

Zaczynamy akcję Kręć kilometry dla Wałcza

22:54, 25.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Głównym inicjatorem jest grupa ZWA Aktywni z Romanem Wiśniewskim na czele. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kreckilometry.pl, koniecznie wpisując Wałcz jako miejscowość. Przed wyjazdem rowerem, bieganiem, jazdą na rolkach czy chodzeniem włącz GPS i aplikację liczącą przejechane kilometry np. Endomondo, Strava, Rynkeeper lub kreckilometry. Po powrocie zaloguj się na stronie www.kreckilometry.pl i kliknij zakładkę „Aktywności” a potem „Dodaj aktywność”. Dodaj swoje aktywności i i kliknij „Importuj”. Akcja może zmotywuje przy okazji mieszkańców Wałcza do aktywności sportowej.

Najbardziej ambitni już mogą zacząć od 1 maja, czyli od momentu rozpoczęcia akcji. Spotkanie od godz. 0.05 spod grzybka na promenadzie, czyli wyjazd nocny. Kolejne wyjazdy będą o godz. 10.00, 12.00 i 14.00 ale każdy może dołączyć się w każdej chwili. Około godziny 14:00 zaplanowane jest ognisko w Chwiramie, wystarczy zabrać ze sobą coś do upieczenia

Organizatorzy otwarcia akcji informują także, że wśród osób kręcących dla Wałcza 1 maja rozlosowany zostanie nowy rower. Aby wziąć udział w losowaniu, należy umieścić na https://web.facebook.com/groups/krecimykilometrydlawalcza/ scren ekranu potwierdzającego przejechane kilometry dla Wałcza. Screen musi być zrobiony ze strony krecimykilometry.pl Minimalna liczba przejechanych kilometrów to pięć.

Wałcz w zeszłym roku zajął 6 miejsce, ustępując jedynie dużym metropoliom jak Warszawa, Poznań, czy Lublin. Walczyć jest o co, bo w 5 miastach z najlepszymi wynikami odbędzie się Allegro Tech Days, czyli pokazy najbardziej nowoczesnego sprzętu i nowych technologii. 

Zachęcamy do kręcenia kilometrów wszystkich mieszkańców Wałcza i okolic, a także tych co wyjechali z miasta. Niech nakręcą tyle, jakby mieli przynajmniej dojechać do Wałcza.

PK

 

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone