Zamknij
REKLAMA
13:40, 25.01.2023
20 stycznia w Wałczu gościł Marszałek Senatu RP Tomasz Grodzki.
12:46, 23.01.2023
FISZ EMADE TWORZYWO, sobota, 11 marca, godz. 18.00, Wałcz/Wałeckie Centrum Kultury
11:01, 16.01.2023
W niniejszym rozdziale omawiamy różne rodzaje działań marketingowych. Kolejnym ważnym narzędziem, bez którego ciężko się obejść prowadząc firmę jest marketing szeptany (WoMM), który znany jest również jako buzz marketing. Marketing szeptany jest specyficzną formą marketingu. Polega on na prowadzeniu komunikacji z użytkownikami w Internecie. Komunikacja odbywa się tutaj na różnych forach, blogach i portalach. Coraz popularniejsza staje się również komunikacja w social media, na różnych grupach. Buzz marketing jest chyba najbardziej niedocenianym narzędziem marketingowym. Nie jest to narzędzie wielkozasięgowe, raczej przypomina skalpel niż wystrzał z armaty. Dzięki temu narzędziu, precyzyjnie jesteśmy w stanie dotrzeć do tych osób, które wyrażają swoje zainteresowanie danym tematem. Takim użytkownikom polecamy konkretne rozwiązanie – podejmujemy z nim dialog, efektem którego jest sprzedaż i darmowa kasa za rejestrację bez depozytu.
18:50, 06.01.2023
Dziś zdecydowanie więcej osób wybiera dla siebie kasyno online pl, filmy i seriale czy gry komputerowe, niż książki. Niestety czytelnictwo w Polsce nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Nie tylko niezbyt dużo czytamy, lecz i nie kupujemy za dużo książek. Statystyka jest ostatnio nieco poprawiana przez ebooki i audiobooki. Postanowiliśmy się przyjrzeć temu, jakie są dziś preferencje czytelników.
1
14:56, 05.01.2023
W Tucznie uczta melomana.  Koncert Kolęd w wykonaniu duetu Joanny Sinkiewicz & Michała Wiśniewski oraz gościnnym udziałem Mateusza Prygonia (saksofon).. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2023 o godzinie 17.00. 
08:42, 23.12.2022
Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzwi, bramy garażowe i osłony okienne. Dowiemy się też, jak powinny być one zamontowane, żeby chronić budynek przed stratami cennego ciepła, oszczędzać energię i pieniądze. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdować się będzie ekspozycja wyrobów Partnerów MONTERIADY oraz członków Związku POiD.
10:12, 13.12.2022
Przedszkole Terapeutyczne Logomotywa – kameralna placówka dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, mieszcząca się w Czerwonej Torebce na ul. Gen. Andersa 9 w Wałczu. Przedszkole po zmianie osoby zarządzającej zyskało nową jakość, panuje tam rodzinna atmosfera, a dzieci otrzymują edukację i terapie dostosowane do ich potrzeb i możliwości.
09:47, 08.12.2022
W najbliższych dniach na widzów czekają filmowe prezenty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dziecięcą publiczność ucieszy animacja „Dziwny świat” oraz film „Wielki zielony krokodyl domowy”, a miłośników polskiego kina aż dwie produkcje w świątecznym klimacie: „Listy do M. 5” i „Święta inaczej”. Na fanów mocnych wrażeń czeka porywająca produkcja „Dzika noc” oraz „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Repertuar uzupełniają seanse specjalne z Nocnym Maratonem Filmowym i Kinem Kobiet na czele.
1
11:31, 07.12.2022
6 grudnia to dzień, któremu patronuje święty Mikołaj z Miry. Tego dnia każdy malec niecierpliwie oczekuje na drobny upominek, zabawkę czy słodycz ukrytą pod poduszką, w skarpetach lub butach. Miejsca pozostawienia prezentów świątecznych przez Mikołaja są różne, ale cel ten sam – wywołać słodki uśmiech radości.
11:50, 29.11.2022
Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak wpadniemy w wir przedświątecznych przygotowań warto pomyśleć o swoim zdrowiu. Doskonałą okazją ku temu będą bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się 29 listopada, po raz kolejny na placu przy VIVO! Piła. Badania kierowane są do pań w wieku 50-69 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.
07:12, 26.11.2022
Jubileuszowy, 45. OTSR „Wobec własnego czasu" odbył się w Wałeckim Centrum Kultury w dniach 18-20 listopada 2022 r.
12:51, 25.11.2022
Spacer po molo jest popularnym zajęciem dla osób w każdym wieku. To świetny sposób na podziwianie piękna przyrody i zaczerpnięcie świeżego powietrza. Jest to popularny temat wśród turystów. Można to zrobić o wschodzie, zachodzie słońca lub w dowolnym momencie, w którym mamy ochotę. To świetny sposób, aby podziwiać widoki i dźwięki morza. Skorzystaj z molo w Brzeźnie. • Czemu spacer po molo nad morzem tak bardzo uspokaja? • Zima nad morzem — dlaczego warto pojechać? • Podróż nad morze Gdańsk — korzyści.
11:27, 24.11.2022
Gdy pogoda na zewnątrz nie zachęca do długich spacerów to znak, że nadszedł czas na relaks w towarzystwie dobrego filmu i niepowtarzalnej atmosfery kina. Weekend z Heliosem daje widzom szansę na filmowe emocje z bohaterami, których sami wybiorą do tej przygody. Nie tylko kinomani będą usatysfakcjonowani, ponieważ poza licznymi nowościami filmowymi w repertuarze znajdą się niespodzianki dla sympatyków sportu oraz melomanów.
11:01, 18.11.2022
W tym tygodniu sieć kin Helios prezentuje nowości, które usatysfakcjonują najbardziej wybrednych kinomanów. Będzie można wybierać spośród przeróżnych gatunków filmowych, projektów specjalnych, a nawet wybrać się na mecz piłki nożnej. Najbliższy tydzień przynosi premierowe pokazy filmów: „Bella i Sebastian: Nowe Pokolenie”, „Nie cudzołóż i nie kradnij” oraz „Chrzciny”. Wśród tytułów, których nie można przegapić są także porywająca produkcja „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” oraz polskie produkcje „Prorok” i „Listy do M. 5”.
13:13, 09.11.2022
Na zaproszenie władz Akademii Nauk Stosowanych (czyli dawniej PWSZ) 7.11.2022r. studenci seniorzy znaleźli się w murach tejże uczelni. Powitali nas tu P.P. Prorektorzy: dr Kamila Trojanowska i dr inż. Mariusz Wojtalik. Serdecznie przyjęci kawą/herbatą i ciasteczkami wysłuchaliśmy historii szkoły i tego, jakie kierunki studiów obecnie ANS oferuje.
REKLAMA