Zamknij
REKLAMA
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
12:13, 26.11.2021
Jeśli jesteś osobą w wieku 18-29 lat, jesteś bezrobotny/a, bierny zawodowo, uczysz się, i masz pomysł na swój biznes, PRZYJDŹ DO NAS PO BEZZWROTNĄ DOTACJĘ W KWOCIE 40 TYŚ ZŁ
5
11:22, 26.11.2021
25 listopada ogólnopolska sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w Wałczu. Market zlokalizowany jest w nowym centrum handlowym Aura Park przy ul. Wojska Polskiego 54. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. bezprzewodowe słuchawki douszne, kamera obrotowa LSC Smart Connect, elektronarzędzia marki FERM, akumulator wielokrotnego ładowania, dekoracje i oświetlenie świąteczne.
10
16:11, 17.08.2021
Czy jest to możliwe, żeby właśnie w Wałczu znaleźć idealną dla nas pracę? Czym tak właściwie powinna się charakteryzować idealna praca? Dla poszukujących pracy mieszkańców Wałcza i okolic, z pewnością są to bardzo interesujące pytania. W naszym artykule postaramy się znaleźć na nie odpowiedź.
16:41, 16.08.2021
Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Niepowtarzalna powinna być również suknia panny młodej. Jednak jej wybór nie należy do łatwych zadań. Panie muszą brać pod uwagę nie tylko własne upodobania modowe ale również kształt swojej sylwetki. Odpowiednio dopasowana suknia ślubna boho podkreśli wszystkie kobiece atuty. Poniżej charakterystyka czterech najpopularniejszych rodzajów sukni, tj. syrenki, księżniczki, w stylu boho oraz tej w kształcie litery A. Propozycje konkretnych modeli, które można zamówić w salonie SuknieBoho.pl ułatwią dokonanie właściwego wyboru.
REKLAMA
10:46, 09.08.2021
Ten rok był dla nas szczególnie ciężki pod wieloma względami. Musieliśmy przestawić się na prowadzenie życia w innym trybie. Pozmieniało się tak wiele rzeczy. Musieliśmy wprowadzić zmiany w każdej dziedzinie życia w dość szybkim okresie czasu. Zmiany na, które nie do końca byliśmy przygotowani. Związane one były nie tylko z zachowaniem społeczeństwa, ale również z postępem technicznym. Duża część społeczeństwa zaczęła korzystać z urządzeń, aplikacji, programów o, których wcześniej nie wiedziała. Okazało się, że większość nie posiada podstawowej wiedzy obsługiwania komputera, że zakłady pracy nie posiadają odpowiedniej ilości sprzętu aby zapewnić możliwość pracy swoim pracownikom w odpowiednich warunkach.
2
21:08, 04.08.2021
ZEC Wałcz wymieni i wybuduje w tym roku łącznie ponad 0,5 km sieci ciepłowniczej w różnych rejonach miasta. Podczas prac modernizacyjno – rozwojowych powstanie 0,83 km nowych odcinków sieci z przyłączami i około 10 węzłów indywidualnych dwufunkcyjnych z automatyką pogodową. Dzięki tym działaniom mieszkańcy Wałcza będą mieli komfort cieplny w okresie jesienno-zimowym.
18:00, 03.08.2021
Zgodnie z Rejestrem Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, zadłużenie branży związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją bardzo szybko po wybuchu koronakryzysu przekroczyło 110 mln zł.
08:11, 17.07.2021
Pod tym pozornie trywialnym tytułem kryje się bardzo konkretny przekaz. Jest to rzecz szczególnie ważna na rynku regionalnym, gdyż dzięki temu bez kosztowej świadomości można konkurować nawet z dużymi korporacjami.
11:36, 09.06.2021
Kompletnym Systemem Ociepleń Termo Organika – to optymalne rozwiązanie! Wchodzącego w jego skład materiały izolacyjne produkowane są z najwyższej jakości surowców, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.
REKLAMA
1
11:22, 31.05.2021
Aktualnie wszyscy jesteśmy świadkami jednego z największych kryzysów od lat 30 XX w. Pandemia wpłynęła nie tylko na naszą kondycję zdrowotną, ale także finansowo-zawodową. Analitycy ostrzegają, że jeszcze przez najbliższe lata będziemy odczuwać konsekwencje pandemii i szacują, że w przeciągu dwóch lat światowa gospodarka utraci około 9 bilionów dolarów.* Jak dobrze przygotować się do postępującej inflacji i ochronić przez lata nagromadzone zasoby?
1
13:40, 30.04.2021
Nowy Apple iPad Air (2020) to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają sprzętu ze średniej półki cenowej. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim możliwościami. Czy warto wybrać nowy iPad Air (2020)?
16:41, 28.04.2021
Wykonywanie codziennych obowiązków w czystych i sterylnych warunkach jest niezbędne, aby osiągnąć zamierzony cel. Niektóre miejsca są jednak mocno narażone na pojawianie się brudu w różnej postaci. Takimi obiektami są budynki inwentarskie, miejsca, gdzie produkuje się artykuły spożywcze oraz chlewnie.
1
16:38, 28.04.2021
Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet i jest to z pewnością jeden z tych dodatków, których zakup warto rozważyć podczas budowy własnego domu. Ale nie potrzeba inwestować pieniędzy w nowe miejsce do życia, aby cieszyć się ciepłą podłogą na co dzień. W istniejących budynkach z powodzeniem sprawdzi się podłogówka elektryczna.
16:26, 28.04.2021
To porównanie przy galopujących cenach elektroniki może wydawać się coraz mniej niecodzienne, ale nie chodzi tutaj jednak o kwestie kosztów o serwisowania. Smartfony sprzedawane obecnie to naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami prawdziwe minikomputery, które nosimy na co dzień w kieszeni i intensywnie eksploatujmy, ale nie zawsze pamiętamy o ich właściwej pielęgnacji.
REKLAMA