Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
1
13:40, 30.04.2021
Nowy Apple iPad Air (2020) to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają sprzętu ze średniej półki cenowej. Zachwyca nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim możliwościami. Czy warto wybrać nowy iPad Air (2020)?
16:41, 28.04.2021
Wykonywanie codziennych obowiązków w czystych i sterylnych warunkach jest niezbędne, aby osiągnąć zamierzony cel. Niektóre miejsca są jednak mocno narażone na pojawianie się brudu w różnej postaci. Takimi obiektami są budynki inwentarskie, miejsca, gdzie produkuje się artykuły spożywcze oraz chlewnie.
1
16:38, 28.04.2021
Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet i jest to z pewnością jeden z tych dodatków, których zakup warto rozważyć podczas budowy własnego domu. Ale nie potrzeba inwestować pieniędzy w nowe miejsce do życia, aby cieszyć się ciepłą podłogą na co dzień. W istniejących budynkach z powodzeniem sprawdzi się podłogówka elektryczna.
16:26, 28.04.2021
To porównanie przy galopujących cenach elektroniki może wydawać się coraz mniej niecodzienne, ale nie chodzi tutaj jednak o kwestie kosztów o serwisowania. Smartfony sprzedawane obecnie to naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami prawdziwe minikomputery, które nosimy na co dzień w kieszeni i intensywnie eksploatujmy, ale nie zawsze pamiętamy o ich właściwej pielęgnacji.
15:54, 28.04.2021
Wiele osób poszukuje oryginalnych prezentów, które z pewnością doceniłaby obdarowana osoba. Zapalniczka z grawerem to uniwersalny upominek, który z powodzeniem może trafić w ręce kobiet i mężczyzn.
17:02, 25.04.2021
Na Zachodzie są wciąż wyższe zarobki niż w Polsce, ale wiele osób postanawia wrócić do kraju. Przyczyną przeważnie nie są obietnice polityczne, ale bardziej szczere i miłe zależności.
12:45, 07.02.2021
Dla wielu ludzi ważne jest, aby znaleźć dobrą pracę. Jeśli ktoś jest sumienny i dobrze zorganizowany, ma okazję związać się z firmą, która wciąż się rozwija i daje ciekawe warunki współpracy.
2
11:06, 22.12.2020
Możliwe jest, że wkrótce odrodzi się tradycja produkcji wina w Jastrowiu. Legendy z tym związane są bardzo mocno zakorzenione w lokalnej społeczności. Winorośl jako symbol wina znajduje się w herbie gminy, dodatkowo w pamięci starszych osób jest widok górek, na których mogły znajdować się winnice. Od tego roku ruszyła długo wyczekiwana produkcja win u jednego z przedsiębiorców. Jeszcze przed świętami można zakupić produkty bezpośrednio od producenta.
00:01, 21.10.2020
Tradycyjny, naturalny miód posiada wiele właściwości prozdrowotnych, które potwierdzają naukowcy i lekarze. Jednak tylko wtedy, gdy produkt jest dobrej jakości. Sprawdź, dlaczego wybrać Bee True.
00:00, 30.07.2020
Produkty firmy Domondo wyróżnia szeroka gama kolorystyczna, niepowtarzalny design i bardzo łatwy, samodzielny montaż. Rolety sprawdzają się przez okrągły rok, ale co zrozumiałe, szczególnie przydatne okazują się podczas upalnych dni. 
00:00, 30.06.2020
Wciąż pokutuje pogląd, że BIK jest bazą dłużników. Natomiast 90% informacji zawartych w bazie, to pozytywne dane o spłacanych zobowiązaniach. Z tego wynika, że co 10. wnioskujący o pożyczkę w banku może mieć problem, a nie musi, bo na ostateczną decyzję wpływa szereg czynników.
09:56, 14.05.2020
Poniższy tekst nie jest dla dzieci z uwagi na opis, jak destrukcyjne potrafi być gotowanie oraz pożyczanie. Dzisiejszy temat podaję w opcji przepisu.
09:47, 05.05.2020
Wśród wielu zmartwień, które dotykają codziennie serca i głowy, temat finansów i tego, co się stanie z naszymi oszczędnościami nie jest najważniejszym. Ale skoro spędza sen z powiek i nierzadko powoduje ból głowy, to warto się dowiedzieć, jak działają pewne mechanizmy finansowe, by ślepo nie wierzyć w to, co słyszymy, gdy jedni mówią z pewnością w głosie: „idzie inflacja”, drudzy: „będzie deflacja”, i by wiedzieć, kto ma rację? Teraz jest idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej, jak liczy się indeks zmiany cen? Jak działa dodruk pieniądza, by zrozumieć zależności i efekty, które przyjdzie nam odczuć we własnym portfelu. Dlatego w tym artykule w prosty sposób, bez wdawania się w akademickie szczegóły, postaram się wytłumaczyć liczenie inflacji/deflacji.
1
15:31, 28.04.2020
W kontekście globalnej pandemii koronawirusa COVID-19 wielu pracowników zostało wysłane przez pracodawców do pracy zdalnej. Wynika to ze zmniejszenia ryzyka infekcji w transporcie publicznym oraz w zatłoczonych miejscach, którymi są biura. Istnieje osobna kategoria pracowników zwanych freelancerami. Są już przyzwyczajeni do pracy w domu, samodzielnie organizują proces bez problemów, ale dla tych, którzy są przyzwyczajeni do zwykłej rutyny, interakcji z kolegami, a nawet z krzesłem, niezwykle trudno jest przyzwyczaić się do biegających obok dzieci i braku niezbędnych narzędzi.
20:01, 22.03.2020
Większość sklepów w centrach handlowych została zamknięta. Jeśli handel w Polsce będzie zamknięty przez 2-3 tygodnie, wówczas jest niemal pewne, że upadnie wiele polskich firm z branży odzieżowej, a tu jesteśmy znaczącym graczem na rynku europejskim. Włosi już rzucili rękawice. Odrodzenie się branży zajmie kilka lat.