Zamknij
REKLAMA
12:45, 07.02.2021
Dla wielu ludzi ważne jest, aby znaleźć dobrą pracę. Jeśli ktoś jest sumienny i dobrze zorganizowany, ma okazję związać się z firmą, która wciąż się rozwija i daje ciekawe warunki współpracy.
2
11:06, 22.12.2020
Możliwe jest, że wkrótce odrodzi się tradycja produkcji wina w Jastrowiu. Legendy z tym związane są bardzo mocno zakorzenione w lokalnej społeczności. Winorośl jako symbol wina znajduje się w herbie gminy, dodatkowo w pamięci starszych osób jest widok górek, na których mogły znajdować się winnice. Od tego roku ruszyła długo wyczekiwana produkcja win u jednego z przedsiębiorców. Jeszcze przed świętami można zakupić produkty bezpośrednio od producenta.
00:01, 21.10.2020
Tradycyjny, naturalny miód posiada wiele właściwości prozdrowotnych, które potwierdzają naukowcy i lekarze. Jednak tylko wtedy, gdy produkt jest dobrej jakości. Sprawdź, dlaczego wybrać Bee True.
00:00, 30.07.2020
Produkty firmy Domondo wyróżnia szeroka gama kolorystyczna, niepowtarzalny design i bardzo łatwy, samodzielny montaż. Rolety sprawdzają się przez okrągły rok, ale co zrozumiałe, szczególnie przydatne okazują się podczas upalnych dni. 
00:00, 30.06.2020
Wciąż pokutuje pogląd, że BIK jest bazą dłużników. Natomiast 90% informacji zawartych w bazie, to pozytywne dane o spłacanych zobowiązaniach. Z tego wynika, że co 10. wnioskujący o pożyczkę w banku może mieć problem, a nie musi, bo na ostateczną decyzję wpływa szereg czynników.
09:56, 14.05.2020
Poniższy tekst nie jest dla dzieci z uwagi na opis, jak destrukcyjne potrafi być gotowanie oraz pożyczanie. Dzisiejszy temat podaję w opcji przepisu.
09:47, 05.05.2020
Wśród wielu zmartwień, które dotykają codziennie serca i głowy, temat finansów i tego, co się stanie z naszymi oszczędnościami nie jest najważniejszym. Ale skoro spędza sen z powiek i nierzadko powoduje ból głowy, to warto się dowiedzieć, jak działają pewne mechanizmy finansowe, by ślepo nie wierzyć w to, co słyszymy, gdy jedni mówią z pewnością w głosie: „idzie inflacja”, drudzy: „będzie deflacja”, i by wiedzieć, kto ma rację? Teraz jest idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej, jak liczy się indeks zmiany cen? Jak działa dodruk pieniądza, by zrozumieć zależności i efekty, które przyjdzie nam odczuć we własnym portfelu. Dlatego w tym artykule w prosty sposób, bez wdawania się w akademickie szczegóły, postaram się wytłumaczyć liczenie inflacji/deflacji.
1
15:31, 28.04.2020
W kontekście globalnej pandemii koronawirusa COVID-19 wielu pracowników zostało wysłane przez pracodawców do pracy zdalnej. Wynika to ze zmniejszenia ryzyka infekcji w transporcie publicznym oraz w zatłoczonych miejscach, którymi są biura. Istnieje osobna kategoria pracowników zwanych freelancerami. Są już przyzwyczajeni do pracy w domu, samodzielnie organizują proces bez problemów, ale dla tych, którzy są przyzwyczajeni do zwykłej rutyny, interakcji z kolegami, a nawet z krzesłem, niezwykle trudno jest przyzwyczaić się do biegających obok dzieci i braku niezbędnych narzędzi.
20:01, 22.03.2020
Większość sklepów w centrach handlowych została zamknięta. Jeśli handel w Polsce będzie zamknięty przez 2-3 tygodnie, wówczas jest niemal pewne, że upadnie wiele polskich firm z branży odzieżowej, a tu jesteśmy znaczącym graczem na rynku europejskim. Włosi już rzucili rękawice. Odrodzenie się branży zajmie kilka lat.
20:32, 12.03.2020
German Design Award to jedna z najważniejszych nagród na świecie przyznawana w dziedzinie designu. Organizatorem konkursu jest German Design Council powołany w 1953 roku przez Niemiecki parlament. Jak zaprezentowała się Polska firma?
12:09, 04.03.2020
O co chodzi z francuskimi kobietami i jeansami? Zawsze wyglądają dobrze. Jeśli chodzi o jeansy, to wcale nie trzeba wiele inwestować, ale skupić się na porządnych materiałach. Nie inwestuj w pseudo mody ani przemijające trendy, a jedynie wybieraj style, które będą miały długowieczność w szafach. Obecny trend? C'est fantastique
27
11:27, 04.09.2019
Właściciele firmy Melbud, podwykonawcy prac na wałeckiej obwodnicy, postanowili zablokować przejście dla pieszych w Witankowie, żeby zwrócić uwagę na fakt, że nie otrzymali zapłaty za swoją pracę ani od głównego wykonawcy, ani od zamawiającego.
2
07:28, 23.08.2019
Jesteśmy młodym małżeństwem, poślubny plan kupna mieszkania ziścił się w naszym rodzinnym mieście Wałczu. Dlaczego Carpentry Shop ? Nazwa firmy po polsku to Stolarnia, nasze małe biuro po szlifowaniu w takową właśnie się zamienia. Na początku, kiedy jeszcze mieszkaliśmy w Szczecinie był to luźno rzucony temat prowadzenie własnej działalności po powrocie do Wałcza. Z czasem myśl owocowała, było coraz więcej pomysłów na produkty z drewna, sprawdzanie rynku i popytu.
13:06, 06.12.2018
Victoria Cymes otrzymała nagrodę w konkursie 100% Polski Produkt, zorganizowanym przez tygodnik „Do Rzeczy”.
12:02, 20.11.2018
Coraz trudniej znaleźć doskonałego pracownika na rynku pracy, gdzie silnych i zaradnych rąk wciąż brakuje. Dziś ludzie nie tyle szukają pracy, co poszukują zajęcia bardziej atrakcyjnego i nie chodzi tu tylko o zarobki, ale także o atmosferę pracy, czy też dodatkowe zalety, jak bliskość miejsca zamieszkania, czy możliwość samorealizacji.