Wesołych Świąt! Życzy nie tylko redakcja.













Tło zdjęcie utworzone przez valeria_aksakova - pl.freepik.com
Wałczanie11:37, 06.04.2021
My mieszkańcy powiatu wałeckiego dziękujemy wszystkim za życzenia oprócz życzeń od burmistrza Żebrowskiego, a to dlatego że on nie obchodzi tych świąt. Święta się skończyły, a tu dziwne że on znowu nie zaświecił tęczowych świateł na ratuszu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu extrawalcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz