Wiadomości

Zamknij

Skradziony w Niemczech i porzucony w lesie

M.K 19:38, 21.09.2021 Aktualizacja: 23:56, 26.10.2025
5 Skradziony w Niemczech i porzucony w lesie

W poniedziałek (20 bm.) późnym wieczorem w Głowaczewie kierujący samochodem marki Ford nie „wyrobił” się na zakręcie i zatrzymał dopiero około 100 metrów w głębi lasu.

- Około 22.30 usłyszałem spory huk – opowiadał mieszkający nieopodal świadek zdarzenia. - Początkowo myślałem, że zderzyły się dwa samochody. Jednak przez okno zobaczyłem, że w lesie stoi auto i ma włączone reflektory. Wziąłem latarkę i wyszedłem na zewnątrz. Światła były już wyłączone, a obok auta nikogo nie zauważyłem.

Prowadzący samochód miał ogromne szczęście. Kiedy auto wypadło z drogi, z dużą  szybkością minęło w bardzo bliskiej odległości dwa grube drzewa – na jednym oderwało się lusterko – ścięło kilka mniejszych brzóz i po wytraceniu na miękkim podłożu prędkości zatrzymało na sporej sośnie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy samochód został skradziony w Niemczech, a kierujący autem uciekł z miejsca zdarzenia. W bagażniku znaleziono niemieckie tablicy rejestracyjne. W pobliżu leżała jedna, polska tablica. Policja prowadzi na miejscu działania sprawdzające.

p

(M.K)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

LisowskiLisowski

6 0

A to nie jechał łysy z Orlej co jezdzi bez prawka ?????

21:26, 21.09.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ali co przyjechał z Ali co przyjechał z

4 0

Ważne że dojechał, a jak nie złapali to znaczy że dojechał bezpiecznie

15:36, 22.09.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

xxxxxx

5 1

co to za słowo "Skradziny" ????

11:42, 23.09.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

WRACZ SURW,,,WRACZ SURW,,,

5 0

NIKT NIE KRADNIE...BIERZE SIE I TYLE,,,,

06:20, 24.09.2021

mowi siemowi sie

5 1

Porzyczyl albo przejal tak jak adwokaci przejmuja ludziom majatki.Niebawem wszystko wam odbiora,adwokatom,notariuszom tez

11:06, 26.09.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu extrawalcz.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%