Zamknij

Nowy ambasador miasta

12:47, 10.04.2018 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

W jaki sposób miasto może odwdzięczyć się osobom, firmom i instytucjom za promocję i rozwój? Jednym z takich działań ma być nadanie tytułu ambasadora.

W tym roku ten zaszczytny tytuł zostanie przyznany Lechowi Krukowskiemu i firmie Cymes. Taką decyzję podjęła kapituła na poniedziałkowym (9 bm.) spotkaniu. W skład gremium weszli przedstawiciele samorządu, instytucji kultury, wałeckiej uczelni wyższej i mediów. Główny cel stanowienia tego tytułu ma na celu uhonorowanie osób, które poprzez swoją pracę i osiągnięcia osobiste wpływają na wizerunek miasta, przyczyniając się do jego promocji w kraju lub za jego granicami. Przedsięwzięciu przyświeca idea wskazania na niezmierną ważność takich wartości, jak m.in. potrzeba identyfikacji ze swoim miastem rodzinnym i jego mieszkańcami oraz godną jego reprezentację na zewnątrz.

Kandydatura właściciela firmy Cymes został przyjęta jednogłośnie - bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Oficjalne przyznanie tytułu odbędą się podczas uroczystej sesji Rady Miasta w WCK zorganizowanej z okazji święta miasta.

Kandydaci do tytułu mogą być zgłaszani przez instytucje publiczne, radnych Rady Miasta oraz organizacje pożytku publicznego i także podmioty gospodarcze.

PK

(P.K)
REKLAMA

Komentarze (1)

ramborambo

4 2

Dobre soki, dobra decyzja, brawo. Więcej takich wiadomości ;-) 20:05, 11.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone