Zamknij

Nowy sportowy projekt

14:58, 07.01.2020 | m
REKLAMA
Skomentuj

Kamil Jęcz, pasjonat sportu, były pięściarz wałeckiej Bukowiny został pierwszym promotorem boksu zawodowego w wałeckim powiecie. Grupa boksu zawodowego Hussars Boxing Promotion to też pierwszy taki projekt na Pomorzu Zachodnim.

- Boks mam we krwi i zawsze chciałem działać na niwie bokserskiej - opowiada K. Jęcz. - Dzięki pomocy i przy wielkim wsparciu Marka Mateli oraz przyjaciół postanowiłem spróbować swoich sił na tym trudnym polu, jakim jest boks zawodowy. Wielu młodych zawodników z naszego terenu po zakończeniu kariery amatorskiej nie ma co ze sobą zrobić i zostawiają boks, my chcemy dać im możliwość sprawdzenia swoich możliwości na ringach zawodowych. Korzystając z wielu kontaktów będziemy mogli pokazywać najlepszych na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

Pierwsza gala mieszanych sztuk walki nowej Grupy odbędzie się już 25 stycznia w sali sportowej w Chwiramie (gm. Wałcz).

- Mieszkam na stałe w Chwiramie, stąd ta lokalizacja - wyjaśnia K. Jęcz. - Oczywiście wielkie podziękowania kieruję na ręce władz gminy i dyrekcji szkoły, bez których o wiele trudniej byłoby zorganizować taki turniej. To będzie mała kameralna gala, ale - uwaga - z kamerami telewizji Polsat. Chcemy sprawdzić się na małym obiekcie, żeby za dwa trzy miesiące wejść na większą halę. Mam nadzieję, że zarówno kibice, jak i zawodnicy będą zadowoleni z oprawy i atmosfery 25 stycznia.

(m)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

FanFan

6 1

Powodzenia 21:35, 07.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ADSADS

4 3

Powodzenia a do włodarzy Człopy: "I co? Dobrze było zwolnić Marka? Bo co? Bo go nie lubicie? Ale załatwił dla Człopy MISTRZOSTWA POLSKI" Jestem z Człopy ale Człopa nie ma nic wspólnego z boksem a to co zrobił Marek to duże osiągnięcie. 13:10, 08.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone