Zamknij

Apel Olimpijski w SP 5

14.54, 09.05.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W hali sportowej odbył się uroczysty Apel Olimpijski, na którym podsumowano Konkurs Wiedzy Olimpijskiej oraz święto Patrona Szkoły, Polskich Olimpijczyków.

W wydarzeniu wzięła udział " wałecka olimpijska para " czyli Karolina Naja, czterokrotna medalistka Letnich Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie oraz Łukasz Woszczyński, finalista olimpijski z Aten 2004r. w kanydyjkowych dwójkach.

Zaproszeni goście wraz z Panią Dyrektor Violettą Kamińską pogratulowali wszystkim uczestnikom konkursu wysokich wyników oraz wręczyli pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe oraz upominki.

W Konkursie Wiedzy Olimpijskiej zwyciężyli uczniowie klasy 5a, Fortunat Łakomy i Antoni Orczykowski przed reprezentantami klasy 5b Mateuszem Skonieczka i Martą Szajewską. Na ostatnim stopniu podium uplasowali się przedstawiciele klasy 8a Damian Berndt, Alicja Nowokuńska i Filip Pastusiak

W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie klasy pierwszej sportowej, dla których było to ogromne przeżycie. Padło wiele ciekawych i trudnych pytań, na które wałeccy olimpijczycy cierpliwie odpowiadali.

Całość zakończył występ uczennic klas siódmych przygotowanych przez Panią Agatę Skonieczka w olimpijskim tańcu z szarfami.

Nagrody rzeczowe oraz medale i statuetki zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Polski Komitet Olimpijski, Zachodniopomorską Radę Olimpijską, wałeckich Radnych oraz Hurtownię Sportową Admiral.

ms

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

bigoshomogenizowanybigoshomogenizowany

0 0

A o Murańskim sportowcu cicho, choć w Sprawie dla reportera było hałaśliwie wczoraj o 21:55. Wałczanie sprzysięgli się bać mówić o tym aktorze-sportowcu-biznesmenie-znawcy nałogów narkotykowych-tępicielu kurestwa wszelkiego. 10:17, 15.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%