Zamknij

Nieprofesjonalni na przeglądzie

13:05, 09.04.2019 | P.K
REKLAMA
Skomentuj

Jedynie 8 twórców wzięło udział w Powiatowym Przeglądzie Prac Plastyków Nieprofesjonalnych, który odbył się 7 kwietnia w odświeżonej sali klubowej Wałeckiego Centrum Kultury. 

Uczestnicy pokazali 27 prac reprezentujących różny poziom artystyczny i wykonanych takimi technikami, jak m.in. malarstwo olejne, malarstwo akrylowe, rysunek, grafika i rękodzieło szydełkowe. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się Danuta Hofman, Rafał Rubak, Barbara Klimaszewska, Andrzej Gałecki, Katarzyna Skrzypiec i Kazimiera Szatkowska.

Z kolei w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży wzięło udział 70 młodych artystów. W kategorii 10-12 lat jury tytuł laureata przyznało Julii Kacprzak, Magdalenie Brożek, Mai Mazurkiewicz, Weronice Kuźmińskiej, Oli Piaseckiej oraz Karolinie Szafraniec. W kategorii 13-15 lat tytuł laureata otrzymali natomiast Natalia Krajniak, Kaja Kuczkowska, Katarzyna Białek, Paulina Gazda i Kamil Zachorko.

Po wernisażu instruktor WCK Marta Kawczyńska poprowadziła dla najmłodszych warsztaty plastyczne, dzieci z opiekunami wykonywały ozdoby na zbliżającą się Wielkanoc.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

top 3 najczęściej czytane


REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone