Zamknij

To była piękna bajka

14:18, 10.06.2019 | Oprac. z
Skomentuj
REKLAMA

Wydarzenia muzyczne organizowane przez właścicielkę Studia Esti zawsze stoją na najwyższym poziomie i tradycyjnie już cieszą się wysoką frekwencją. Tym razem, kiedy młodzi wokaliści i muzycy pokazywali, która to ich bajka, sala znów wypełniona była po brzegi. 

Spektakl „Witajcie w naszej bajce” odbył się 8 czerwca w sali widowiskowej Wałeckiego Centrum Kultury.

- Mamy dużo szczęścia, że nasza ziemia obrodziła w takie talenty. To niesamowite, że pod moje skrzydła właśnie w Wałczu trafiają dzieci naprawdę szalenie utalentowane - cieszy się Estera Naczk-Suska. - Muszę przyznać, że nadal unoszę się ponad ziemią, gdy wspominam wczorajszy wieczór. Światła i nagłośnienie w Wałeckim Centrum Kultury zrobiły wielką pracę, do tego muzycy Studio Esti stanęli na wysokości zadania, jakość i brzmienie muzyczne oceniam na szóstkę. Mamusie naszych Talenciaków spełniły moje marzenia stylizacji, a chór łączony ze szkoły Esti z Chodzieży i Wałcza dał moc wokalistom nie z tej ziemi. Nie potrafię dziś inaczej mówić o wczorajszym wydarzeniu, ponieważ wiem, jak długo pracowaliśmy nad jakością i efektem końcowym spektaklu, który przerósł moje oczekiwania.

Wszystkie filmy są już dostępne na YouTube pod hasłem Studio Esti „Witajcie w naszej bajce”.

Wokalistów Studia Esti będzie można usłyszeć jeszcze 13 lipca podczas Festiwalu Dwóch Jezior. Tym razem wystąpią w repertuarze z filmu „Narodziny gwiazdy” z muzykami grającymi na żywo.

Organizatorka składa serdeczne podziękowania prezesowi PZZ w Wałczu Marianowi Płóciennikowi, który zawsze wspiera koncerty Studia Esti.

Fot. Paweł Suski

(Oprac. z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz