Zamknij

10:02, 05.06.2020

Pierwsze trzy dziewczynki i chłopczyk nr 1 mają 5 tygodni, korzystają z kuwet, jedzą stałe pokarmy, są odpchlone, odrobaczone, mają książeczki zdrowia, przed pójściem do nowych domów mogą zostać zaszczepione na koszt Stowarzyszenia Razem dla Zwierząt. Kontakt Ewa Nelus 516 268 773.

Chłopcy nr 2 i 3 oraz dziewczynka nr 4 mają 7 tygodni, korzystają z kuwet, jedzą stałe pokarmy, są do odebrania w Próchnowie. Kontakt przez Stowarzyszenie Razem dla Zwierząt - Messenger lub 796 269 595.

Chłopczyk nr 4 ma około 3 tygodnie, do odbioru za miesiąc, będzie odrobaczony, zaszczepiony, z książeczką. Kontakt przez Stowarzyszenie Razem dla Zwierząt.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz