Zamknij

17:17, 20.06.2020

- Rafał Trzaskowski jest jak Forrest Gump - mówił goszczący w Wałczu wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin. - Bohater filmu z 1994 roku powtarzał po matce, że życie jest jak pudełko czekoladek, nie wiadomo na co trafisz. Taki jest kandydat PO, jego wybór oznacza niewiadomą. Natomiast wybór Andrzeja Dudy to stabilność i dotrzymanie obietnic.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz