Zamknij

PPU KARO Tomasz Szymczykiewicz

ul. Przecławska 1, 03-879 Warszawa
+48 602 408 325

O nas

Firma KARO istnieje w branży artykułów pościelowych od października 1990 roku. Od tego czasu nastąpił jej dynamiczny rozwój, co zaowocowało poszerzeniem oferty firmy - stała się największą hurtownią artykułów pościelowych w Warszawie.

W KARO dostępne są pościele dla dorosłych, wykonane z różnych materiałów: pościele satyna, pościele bawełna satynowa, mikrofibra, kora, a także ręczniki, szlafroki, koce, poduszki, dywaniki łazienkowe, poszewki na poduszki, prześcieradła, obrusy, narzuty i ścierki do naczyń. KARO posiada w swojej ofercie również pościele dla dzieci w różnych kolorach i wzorach. Sklep internetowy karo.waw.pl powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i komfort jaki dają zakupy on-line. Sklep KARO oferuje produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Są to wyroby posiadające certyfikaty jakości, bezpieczne w użytkowaniu.

W 2004 roku firma została wyróżniona przez ZWOLTEX SA Złotym Znakiem - Dobry Partner 2004. Firma KARO współpracuje także z innymi znanymi producentami artykułów tekstylnych, takimi jak Andropol, Eurofirany, Zwoltex, Greno, Kampol, AMW czy Luna Lux.