Zamknij

O nas

Miękkie to sklep, który posiada w ofercie materiały najwyższej jakości - i nie tylko. Różnego rodzaju tkaniny i dzianiny - tiul, welur, len, jersey można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Oprócz materiałów, które oznaczają się wysokiej klasy wzornictwem i jakością, Miękkie oferuje również sznurki, paski, gumy i inne dodatki, które przydadzą się przy wykończeniu danej sztuki odzieży. Na stronie internetowej Miękkie znajduje się także blog, gdzie pracownicy Miękkie dzielą się swoimi doświadczeniami z projektowaniem i produkowaniem tkanin. Pojawiają się także posty odnośnie trendów modowych!

Dla firmy Miękkie najważniejsi są klienci i ich zadowolenie z jakości materiałów. Dlatego sklep przywiązuje szczególną wagę do dostawców, z którymi współpracuje oraz certyfikatów. Produkty sygnowane marką Miękkie każdorazowo przechodzą testy jakościowe oraz testy bezpieczeństwa. Dzięki temu, klienci mogą być pewni, że tkaniny Miękkie spełniają najwyższe wymogi jakościowe.

Miękkie wspiera polski rynek i stawia na to, co lokalne, więc wzory tkanin są projektowane przez polskich projektantów. Firma ma za sobą także współprace z artystami, których prace pojawiły się na materiałach sprzedawanych w limitowanych kolekcjach.