Zamknij

ABC Cotton Krzysztof Kaniok

ul. Szlachecka 92, 32-080 Brzezie, Wielicki
122852424

O nas

ABC Cotton jest internetową hurtownią certyfikowanej odzieży promocyjnej i roboczej od światowej klasy producentów. Ponadto wykonuje nadruki na odzieży w czterech metodach - sublimacja, sitodruk, haft komputerowy i druk cyfrowy.
W bardzo szerokiej ofercie firmy znajdziesz m.in koszulki polo, kurtki i polary pod nadruki w rozmiarach dla dorosłych i dzieci, ale także odzież odblaskową, robocze spodnie, eleganckie koszule bądź uniformy dla gastronomii. Tekstylia opatrzone są certyfikatami Oeko Tex i WRAP. Za ich wyrobem stoją takie sprawdzone marki jak Gildan, Fruit of The Loom, Russell czy Uneek.
Wysoka trwałość metod nadruku w połączeniu z szeroką paletą krojów i barw gwarantuje dopasowanie projektów w pełni do wizerunku Twojej firmy. ABC Cotton oferuje wyłącznie produkty najwyższej klasy, służące pracownikom przez wiele lat. To wszystko w połączeniu z komfortem noszenia! Oferta firmy jest skierowana do dużych i małych przedsiębiorców - możliwe jest złożenie zamówienia także na pojedyncze sztuki.