Zamknij

Wałcz: 25-latek Złapany z Kilogramem Amfetaminy – Tymczasowy Areszt

12:37, 02.07.2025 Aktualizacja: 12:39, 02.07.2025
Skomentuj

 

Duży sukces wałeckich policjantów kryminalnych! Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mężczyznę z powiatu wałeckiego, u którego znaleziono kilogram amfetaminy. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałczu, podejrzany trafił do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Akcja policji Wydziału Kryminalnego, zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, doprowadziła do ujęcia mężczyzny i zabezpieczenia znacznej ilości narkotyków. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania 25-latka po godzinie 18:00. Mimo początkowej nieobecności podejrzanego, ten szybko wrócił i był wyraźnie zaskoczony wizytą. Narkotyki, dokładnie kilogram amfetaminy, znajdowały się w pomieszczeniu piwnicznym.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wałczu, sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%