Zamknij

specjalisa ds. turystyki, obsługa ruchu tyrystycznego

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 12-14/33a, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: specjalisa ds. turystyki, obsługa ruchu tyrystycznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe (turystyka, ekonomia, marketing itp..) komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, odpowiedzialność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Biuro Podróży Skonto Marek Malinowski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 12-14/33a, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorsk
      Osoba do kontaktu: Marek Malinowski
      Numer telefonu: 501 233 374
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Diagnosta
      StPr/22/0363
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      - objęcie opieką logopedyczną m.in. - systematyczne prowadzenie indywidualnych zajęć logopedycznych w Stowarzyszeniu - ćwiczenia usprawniające aparat artykulacyjny - usprawnianie funkcji oddechowo fonacyjnych - usprawnianie słuchu fonematycznego - usprawnianie analizy i syntezy słuchowej - usprawnianie analizatora wzrokowego - wzbogacanie słownictwa czynnego i biernego - rozwijane komunikacji językowej poprzez usprawnianie funkcji mowy - umiejętności wypowiadania się - wyrównywanie opóźnień mowy - korygowanie wad wymowy - stymulowanie rozwoju poznawczo- językowego - usprawnianie procesów wzrokowo- ruchowo- słuchowych - wyrównywanie dysharmonii w przypadku dzieci z zaburzoną koordynacją
      StPr/22/0366
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru, przygotowanie produktów do sprzedaży - pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i w magazynie, pomoc przt przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym - trening umiejętności sprzedażowych - udział w szkoleniu ze wskaźników sprzedaży KPI i z produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia - pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaz online - nauka obsługi kasy fiskalnej i programu NPos - nauka obsługi etykieciarski, skanera kodów, metkowanicy - dbanie o czystość
      StPr/22/0367
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      prace naprawcze na terenie szkoły
      StPr/22/0368
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      wg zakresu czynnosci
      StPr/22/0359

      Prace porządkowe, pomoc w sklepie, dzwiganie towarów powyżej 30 kg
      StPr/22/0361
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Fryzjer
      StPr/22/0357

      -wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania (czynności do zapoznania się), -przygotowywanie akt do archiwum, -przygotowywanie akt do brakowania, -rejestrowanie korespondencji sądowej, -doęczanie korespondencji sądowej adresowanej do urzędów i innych instytucji państwowych na terenie Wałcza, -obsługa urządzeń biurowych (faks, kserokopiarka, skaner)
      StPr/22/0354

      1.Prowadzenie pracy socjalnej z jednostką, rodziną i środowiskiem zmierzające do poprawy sytuacji osób wymagających pomocy, przeciwdziałanie zjawisku wykluczenia społecznego oraz minimalizowanie skutków długotrwałego bezrobocia. 2.Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych. 3.Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń. 4.Udzielanie informacji, wskazówek, porad i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom, rodzinom, grupom i społecznościom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązywać problemy będące przyczyną ich trudnej sytuacji lub zaspokajać niezbędne potrzeby życiowe. 5.Zawieranie kontraktów socjalnych z osobą ubiegającą się o pomoc, określających uprawnienia i zobowiązania stron umowy w ramach wspólnie podejmowanych działań do przezwyciężenia trudnej sytuacji życiowej osoby lub rodziny. 6.Współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania problemów oraz skutków negatywnych zjawisk społecznych, łagodzenie konsekwencji ubóstwa. 7.Współuczestniczenie w inspirowaniu, opracowywaniu, wdrażaniu oraz rozwijaniu regionalnych i lokalnych programów pomocy społecznej ukierunkowanych na podniesienie jakości życia. 8.Występowanie do Dyrektora z wnioskiem o przydzielenie rodzinie przeżywającej trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych asystenta rodziny. 9.Podejmowanie działań w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy oraz uczestniczenie w tym zakresie w pracach grup roboczych powoływanych w celu rozwiązywania problemów związanych z wystąpieniem przemocy w rodzinie w indywidualnych przypadkach. 10.Udzielanie pomocy w uzyskaniu dla osób lub rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej specjalistycznego poradnictwa, terapii lub innych form pomocy w zakresie możliwości rozwiązywania problemów przez właściwe instytucje państwowe, samorządowe i organizacje pozarządowe. 11.Pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, grup i środowisk społecznych. 12.Inicjowanie nowych form pomocy osobom i rodzinom mającym trudną sytuację życiową oraz inspirowanie powołania instytucji świadczących usługi służące poprawie sytuacji takich osób i rodzin. 13.Inicjowanie lub współuczestniczenie w działaniach profilaktycznych nakierowanych na zapobieganie lub łagodzenie problemów społecznych. 14.Prowadzenie właściwej, wymaganej przepisami dokumentacji. 15.Przygotowanie dokumentacji i wniosków do indywidualnych planów pomocy. 16.Obsługa programu POMOST.
      StPr/22/0355
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      malowanie , szpachlowanie , układanie paneli , podłóg , płytek, montaż drzwi
      StPr/22/0348
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN