Zamknij

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: usługi kosmetyczne, obsługa urządzeń laserowych w kosmetyce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Ceglarska
    Numer telefonu: 672585066 w. 148
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    przygotowywanie posiłków typu pierogi, surówki, sałatki
    StPr/22/0666
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami, poszukiwanie nowych klientów, kompleksowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów, przygotowywanie ofert sprzedażowo-cenowych dla nowych i obecnych klientów, realizacja planów sprzedażowych, aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.
    StPr/22/0665
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    udział w komisjach odbioru robót remontowych rozliczanie prac remontowo-konserwacyjnych wykonywanie obmiarów robot budowlanych przygotowywanie specyfikacji technicznych na roboty budowlane
    StPr/22/0662

    usługi kosmetyczne, obsługa urządzeń laserowych w kosmetyce
    StPr/22/0449