Zamknij

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Miejsce pracy: Budowlanych 9, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 16.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 928 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Ozen Sp.zo.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Budowlanych 9, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Goszczyński
    Numer telefonu: 67 258 96 80 w. 18
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    współudział w procesie pielęgnacji mieszkańców ze szczególnym uwzględnieniem czynności opiekuńczych
    StPr/21/0110
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonywanie diagnoz pojazdów z wykorzystaniem kopmputerów, naprawa pojazdów cieżarowych.
    StPr/21/0101
    wynagrodzenie od od 4 190,9 PLN

    - zapoznanaie się z przepisami BHP I PP, ustawa o ochronie informacji niejawnych i ustawą o ochrobnie danych osobowych, - prowadzenie spraw kancelaryjnych, - wykonywanie prac administracyjno-biurowych w systemach informacyjnych - archiwizowanie i brakowanie dokumentów zgodnie z instrukcja archiwalna - wykonywanie innych czynności z;econych przez przełożonych
    StPr/21/0106
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Wykonywanie planty pod kostkę Ustawianie obrzeży Ustawianie krawężników Układanie kostki na plancie
    StPr/21/0091
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    wg zakresu
    StPr/21/0094

    praca kieowcy autobusu wg. rozkładu jazdy ZKM, sprzedaż biletów w autobusie.
    StPr/21/0090
    wynagrodzenie od 3 600 - 4 000 PLN

    -przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie -rozładunek i załadunek samochodów dostawczych -układanie towarów w lokalizacjach -tworzenie dokumentów magazynowych i kontrola otrzymanych -współpraca z działem sprzedaży -udział w inwentaryzacjach
    StPr/21/0086
    wynagrodzenie od 3 300 - 3 500 PLN

    montaż instalacji elektrycznej, teletechnicznych, fotowoltanicznych, wykonywanie dokumentacji wykonawczych i podwykonawczych.
    StPr/21/0087

    Mycie pojazdów ciężarowych na wydzielonym stanowisku. Mycie podzespołów samochodów ciężarowych z wykorzystaniem narzędzi specjalistycznych. Pranie tapicerki. Utrzymanie czystości w obrębie warszatatu i myjni. Potwierdzanie zleceń wewnetrznych.
    StPr/21/0078

    wg. programu
    StPr/21/0072