Zamknij

Sprzedawca w branży spożywczej

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż na stanowisku mięsnym; Dbanie o czystość na stanowisku pracy; Dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży; Sprzedaż artykułów spożywczych.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole
    • kultura osobista
    • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziana obsługa kasy fiskalnej i czytnika kart płatniczych, dyspozycyjność, sumienność, dokładność, komunikatywność [Inne] : mile widziane w zawodzie sprzedawca
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Natalia Szydłowska
      Numer telefonu: 672585066 w. 122
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      współudział w procesie pielęgnacji mieszkańców ze szczególnym uwzględnieniem czynności opiekuńczych
      StPr/21/0110
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Wykonywanie diagnoz pojazdów z wykorzystaniem kopmputerów, naprawa pojazdów cieżarowych.
      StPr/21/0101
      wynagrodzenie od od 4 190,9 PLN

      - zapoznanaie się z przepisami BHP I PP, ustawa o ochronie informacji niejawnych i ustawą o ochrobnie danych osobowych, - prowadzenie spraw kancelaryjnych, - wykonywanie prac administracyjno-biurowych w systemach informacyjnych - archiwizowanie i brakowanie dokumentów zgodnie z instrukcja archiwalna - wykonywanie innych czynności z;econych przez przełożonych
      StPr/21/0106
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Wykonywanie planty pod kostkę Ustawianie obrzeży Ustawianie krawężników Układanie kostki na plancie
      StPr/21/0091
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      wg zakresu
      StPr/21/0094

      praca kieowcy autobusu wg. rozkładu jazdy ZKM, sprzedaż biletów w autobusie.
      StPr/21/0090
      wynagrodzenie od 3 600 - 4 000 PLN

      -przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie -rozładunek i załadunek samochodów dostawczych -układanie towarów w lokalizacjach -tworzenie dokumentów magazynowych i kontrola otrzymanych -współpraca z działem sprzedaży -udział w inwentaryzacjach
      StPr/21/0086
      wynagrodzenie od 3 300 - 3 500 PLN

      montaż instalacji elektrycznej, teletechnicznych, fotowoltanicznych, wykonywanie dokumentacji wykonawczych i podwykonawczych.
      StPr/21/0087

      Mycie pojazdów ciężarowych na wydzielonym stanowisku. Mycie podzespołów samochodów ciężarowych z wykorzystaniem narzędzi specjalistycznych. Pranie tapicerki. Utrzymanie czystości w obrębie warszatatu i myjni. Potwierdzanie zleceń wewnetrznych.
      StPr/21/0078

      wg. programu
      StPr/21/0072