Zamknij

Manager Gminnej Strefy Rozwoju

Miejsce pracy: 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: - wdrażanie celów projektu Akceleratory Biznesu Studentów, - wdrażanie celów inicjatywy programowej Gminne Strefy Rozwoju, - obsługa zadań placówki Akademickiego Biura karier planowanej do utworzenia na terenie gminy, - zarządzanie placówką lokalnego punktu informacji handlowej pracodawcy w tym przygotowanie wniosków kredytowych, - promocja w aktywności ruchowej szczególnie biegi, sport siłowy, sztuki walki.
Rodzaj umowy: Kontrakt menedżerski
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Socjalna "EDUKATOR"
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: LUDWIKA RYDYGIERA 8 BUD.19, 01-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowi
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Kudła
    Numer telefonu: 509 361 446
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    1) Rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń poprzez przeprowadzanie czynności kontrolno-rozpoznawczych. 2) Nadzorowanie i przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych na terenie działania komendy powiatowej. 3) Inicjowanie i koordynowanie działań zmierzających do poprawy stanu ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu. 4) Opracowywanie i aktualizacja katalogu i map zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń. 5) Opracowywanie projektów decyzji i postanowień w zakresie poprawy stanu zabezpieczenia ppoż. Oraz likwidacji innych miejscowych zagrożeń. 6) Analizowanie przyczyn pożarów zaistniałych na terenie powiatu, w tym nieprawidłowości, które przyczyniły się do powstania pożaru oraz okoliczności jego rozprzestrzeniania się. 7) Opracowywanie opinii dotyczących bezpieczeństwa pożarowego budynków, innych obiektów budowlanych i terenów oraz imprez masowych.
    StPr/21/0234
    wynagrodzenie od od 3 722 PLN

    - zapoznanie się ze Statusem Powiatu i Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Poweiatowego oraz innymi aktami (zarządzenia, instrukcje), - pomoc w prowadzeniu dokumentacji związanej z realizacją zadań z zakresu informatyki, w tym ewidencji licencji opragramowania i dokumentacji systemów przetwarzania danych uzytkowanych w systemie oraz baz danych, - obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, - współpraca z komórkami organizacyjnymi Starostwa w zakresie obsługi informatycznej.
    StPr/21/0232
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    wg programu stażu
    StPr/21/0233

    - prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej, - sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy, - sporządzanie umów cywilnoprawnych, - sporządzanie listy płac, odprowadzanie skłądek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych - rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie, - nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników, - organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP< - wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach -
    StPr/21/0231

    stolarz
    StPr/21/0226
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    załadunek i rozładunek towaru, dowóz towaru do klienta, montaż mebli
    StPr/21/0227

    realizacja usług pośrednictwa pracy dla uczestników i absolwentów OHP realizacja programu wsparcia dla uczestników poszukiwanie miejsc praktyk dla uczestników rejestrowanie osób poszukujących pracy , pozyskiwanie ofert pracy
    StPr/21/0224
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    wykonywanie obsługi i konserwacji urządzeń sprzętu technicznego i urządzeń składowych, uczestniczenie w pracach magazyniera
    StPr/21/1604
    wynagrodzenie od od 3 045 PLN

    - prace bieżące jak sprzątanie, zamiatanie, grabienie, - przygotowanie i dobór narzędzi, maszyn i materiałów niezbędnych do pracy, - wykonywanie obowiązków z użyciem narzędzi i maszyn do uprawy gleby, - regenerowanie trawników: wertykulacja, nawożenie, opryski, - koszenie trawników,
    StPr/21/0225

    Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji, odbieranie telefonów, praca z hotelowym systemem komputerowym. Kandydat zostanie w pełni przeszkolony.
    StPr/21/0223