Kierowca samochodu ciężarowego w ruchu krajowym i międzynarodowym

Miejsce pracy: Bydgoska 100B, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przezóz towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. C + E
        Wymagania dodatkowe
        • ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: komunikatywność, odpowiedzialność
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: >WARTRANS< Sp. z o.o WAŁCZ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Bydgoska 100B, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Piotr Kuszlecow
          Numer telefonu: 512 153 021
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: .
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          1) Rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń poprzez przeprowadzanie czynności kontrolno-rozpoznawczych. 2) Nadzorowanie i przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych na terenie działania komendy powiatowej. 3) Inicjowanie i koordynowanie działań zmierzających do poprawy stanu ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu. 4) Opracowywanie i aktualizacja katalogu i map zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń. 5) Opracowywanie projektów decyzji i postanowień w zakresie poprawy stanu zabezpieczenia ppoż. Oraz likwidacji innych miejscowych zagrożeń. 6) Analizowanie przyczyn pożarów zaistniałych na terenie powiatu, w tym nieprawidłowości, które przyczyniły się do powstania pożaru oraz okoliczności jego rozprzestrzeniania się. 7) Opracowywanie opinii dotyczących bezpieczeństwa pożarowego budynków, innych obiektów budowlanych i terenów oraz imprez masowych.
          StPr/21/0234
          wynagrodzenie od od 3 722 PLN

          - zapoznanie się ze Statusem Powiatu i Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Poweiatowego oraz innymi aktami (zarządzenia, instrukcje), - pomoc w prowadzeniu dokumentacji związanej z realizacją zadań z zakresu informatyki, w tym ewidencji licencji opragramowania i dokumentacji systemów przetwarzania danych uzytkowanych w systemie oraz baz danych, - obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, - współpraca z komórkami organizacyjnymi Starostwa w zakresie obsługi informatycznej.
          StPr/21/0232
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          wg programu stażu
          StPr/21/0233

          - prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej, - sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy, - sporządzanie umów cywilnoprawnych, - sporządzanie listy płac, odprowadzanie skłądek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych - rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie, - nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników, - organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP< - wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach -
          StPr/21/0231

          stolarz
          StPr/21/0226
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          załadunek i rozładunek towaru, dowóz towaru do klienta, montaż mebli
          StPr/21/0227

          realizacja usług pośrednictwa pracy dla uczestników i absolwentów OHP realizacja programu wsparcia dla uczestników poszukiwanie miejsc praktyk dla uczestników rejestrowanie osób poszukujących pracy , pozyskiwanie ofert pracy
          StPr/21/0224
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          wykonywanie obsługi i konserwacji urządzeń sprzętu technicznego i urządzeń składowych, uczestniczenie w pracach magazyniera
          StPr/21/1604
          wynagrodzenie od od 3 045 PLN

          - prace bieżące jak sprzątanie, zamiatanie, grabienie, - przygotowanie i dobór narzędzi, maszyn i materiałów niezbędnych do pracy, - wykonywanie obowiązków z użyciem narzędzi i maszyn do uprawy gleby, - regenerowanie trawników: wertykulacja, nawożenie, opryski, - koszenie trawników,
          StPr/21/0225

          Przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji, odbieranie telefonów, praca z hotelowym systemem komputerowym. Kandydat zostanie w pełni przeszkolony.
          StPr/21/0223