Zamknij

Wartownik

Miejsce pracy: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Ochrona mienia i osób
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Pozwolenie na broń
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: -umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 1 Regionalna Baza Logistyczna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Szynkaruk
      Numer telefonu: 261473860
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wykonywanie zleceń na terenie całej Polski polegających na pracach pomocniczych przy obsłudze maszyn i urządzeń do produkcji profili
      StPr/21/0605
      wynagrodzenie od od 2 928 PLN

      prace ślusarskie i szlifiernicze, spawanie elementów metalowych
      StPr/21/0607
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      spawanie elementów metalowych, prace ślusarskie szlifierskie
      StPr/21/0608

      Kierowanie busem o DMC do 3,5t załadunek oraz rozładunek towarów.
      StPr/21/0609

      ochrona obiektów , sprzątanie p[pomieszczeń zakładu , sprzątanie autobusów oraz zewnętrznych terenów zielonych , utrzymanie zakładu w czystości i porządku
      StPr/21/0600

      sprzedawca- dział wędlin
      StPr/21/0603

      Prace gospodarcze wewnątrz i na zewnątrz budynku, drobne naprawy i remonty.
      StPr/21/0601
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      pracownik ogólnobudowlany
      StPr/21/0590
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca kieowcy autobusu wg. rozkładu jazdy ZKM, sprzedaż biletów w autobusie.
      StPr/21/0591
      wynagrodzenie od od 3 900 do 4 300 PLN

      StPr/21/0592
      wynagrodzenie od od 1 700 do 3 300 PLN