Zamknij

Pakowacz ręczny

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: praca przy pakowaniu grzejników, praca na produkcji i w magazynie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Pogrzebska
    Numer telefonu: 672585066 w. 144
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Wykonywanie zleceń na terenie całej Polski polegających na pracach pomocniczych przy obsłudze maszyn i urządzeń do produkcji profili
    StPr/21/0605
    wynagrodzenie od od 2 928 PLN

    prace ślusarskie i szlifiernicze, spawanie elementów metalowych
    StPr/21/0607
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    spawanie elementów metalowych, prace ślusarskie szlifierskie
    StPr/21/0608

    Kierowanie busem o DMC do 3,5t załadunek oraz rozładunek towarów.
    StPr/21/0609

    ochrona obiektów , sprzątanie p[pomieszczeń zakładu , sprzątanie autobusów oraz zewnętrznych terenów zielonych , utrzymanie zakładu w czystości i porządku
    StPr/21/0600

    sprzedawca- dział wędlin
    StPr/21/0603

    Prace gospodarcze wewnątrz i na zewnątrz budynku, drobne naprawy i remonty.
    StPr/21/0601
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    pracownik ogólnobudowlany
    StPr/21/0590
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    praca kieowcy autobusu wg. rozkładu jazdy ZKM, sprzedaż biletów w autobusie.
    StPr/21/0591
    wynagrodzenie od od 3 900 do 4 300 PLN

    StPr/21/0592
    wynagrodzenie od od 1 700 do 3 300 PLN