Zamknij

ładowacz- operator wózków widłowych - prcownik porządkowy

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: ładowacz- operator wózków widłowych - prcownik porządkowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia kierowca -operator na wózki widłowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Ceglarska
      Numer telefonu: 672585066 w. 148
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      operator wózków widłowych
      StPr/19/0134
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      -realizację działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej , -przygotowanie wycen i ofert handlowych, -bieżącą obsługę oraz pozyskiwanie nowych Klientów, -budowanie i podtrzymywanie trwałych relac
      StPr/19/0135
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      załadunek i rozładunek materiałów pędnych i smarów, rozmieszczenie i układanie przyjętych produktów MPS w magazynie
      StPr/19/0187
      wynagrodzenie od od 2 095 PLN

      Przygotowanie elemntów do spawania. Obróbka reczna elementów. Spawasnie elemntów stalowych. Obsługa urządzeń: wiertarki ręcznej, piły tasmowej, przecinarki kątowej, szlifierki.
      StPr/19/0130
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wg. programu
      StPr/19/0126
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/19/0127

      -prace murarskie, -ocieplanie budynków, -prace wykończeniowe
      StPr/19/0117
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Laborant
      StPr/19/0112

      StPr/19/0108

      drobne remonty, wykończenia wnętrz
      StPr/19/0111
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN