Zamknij

Robotnik budowlany

Miejsce pracy: 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Prace budowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P. P.H.U. TOMBUD Tomasz Czerwiński
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bydgoska 79, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Czerwiński
    Numer telefonu: 504408763
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie lub CV.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    wg programu stażu
    StPr/19/0286
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Zakres obowiązków obejmuje: sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych:
    StPr/19/0218
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    -wyrób różnych rodzajów ciast wg receptur -formowanie i wypiek ciast chlebowych
    StPr/19/0219
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0212

    wg zakresu czynności
    StPr/19/0213

    StPr/19/0214

    Prowadzenie terapii zajęciowej z dziećmi niepełnosprawnymi.
    StPr/19/0217
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Nadzór nad jakością przyjmowanej i przechowywanej żywności, właściwymi warunkami transportu i warunkami jej przechowywania oraz nad właściwym użyciem i przechowywaniem środków chemicznych stosowanych
    StPr/19/0209
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    drobne remonty, wykończenia wnętrz
    StPr/19/0208
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Prace budowlane
    StPr/19/0203