Zamknij

Starszy inspektor budowlany

Miejsce pracy: Kościuszki 24, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: -sporządzanie kosztorysów i specyfikacji technicznych, -prowadzenie i organizacja nadzoru technicznego utrzymania nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami, -udział w komisjach odbioru robót r
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 089 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), budowlane
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • Uprawnienia budowlane
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: znajomość programów: -MC OFFICE -NORMA PRO i CAD
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Główna 1, 78-513 Oleszno, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Kłaptocz
        Numer telefonu: 261473836
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Obsługa sprzedaży i magazynu w sklepie technicznym.
        StPr/19/0455
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Załadunek i rozładunek materiałów pędnych i smarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych produktów w magazynie, wykonywanie prac prowadzącego pojazdy kolejowe na terenie wojskowej bocznicy kolejowej
        StPr/19/0628
        wynagrodzenie od od 2 315 PLN

        kierowanie autobusem - obsługa linii komunikacyjnych ZKM wg. rozkładu jazdy , sprzedaż biletów w autobusie , obsługa codzienna autobusu
        StPr/19/0452
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        paczkowanie nawozów
        StPr/19/0453
        wynagrodzenie od od 15,8 PLN

        doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów prowadzenie dokumentacji
        StPr/19/0451
        wynagrodzenie od od 2 450 PLN

        wg zakresu czynności
        StPr/19/0446
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        StPr/19/0444
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Kierowca samochodu ciężarowego
        StPr/19/0437
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wg. programu
        StPr/19/0430

        StPr/19/0431