Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Kołobrzeska 43, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca samochodu ciężarowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • PRZEWÓZ RZECZY
    • karta kierowcy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "VICTORIA CYMES" SP. Z O. O. WAŁCZ
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Alicja Szczepska-Pawlak
      Numer telefonu: 672585066 w. 147
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Obsługa sprzedaży i magazynu w sklepie technicznym.
      StPr/19/0455
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Załadunek i rozładunek materiałów pędnych i smarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych produktów w magazynie, wykonywanie prac prowadzącego pojazdy kolejowe na terenie wojskowej bocznicy kolejowej
      StPr/19/0628
      wynagrodzenie od od 2 315 PLN

      kierowanie autobusem - obsługa linii komunikacyjnych ZKM wg. rozkładu jazdy , sprzedaż biletów w autobusie , obsługa codzienna autobusu
      StPr/19/0452
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      paczkowanie nawozów
      StPr/19/0453
      wynagrodzenie od od 15,8 PLN

      doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych budowanie pozytywnych relacji z klientami realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów prowadzenie dokumentacji
      StPr/19/0451
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      wg zakresu czynności
      StPr/19/0446
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/0444
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0437
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wg. programu
      StPr/19/0430

      StPr/19/0431