Zamknij

Sprzedawca - dział wędlin

Miejsce pracy: Aleja Tysiąclecia 8, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedawca - dział wędlin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "PAMINA" Sp. z o.o. WAŁCZ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Tysiąclecia 8, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Markiewicz
    Numer telefonu: 67 351 16 65
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0717
    wynagrodzenie od od 2 352 PLN

    przygotowywanie posiłków
    StPr/19/0715
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pomoc kuchenna
    StPr/19/0712

    Wydawca posiłków obsługa baru, bufetu sprzedaż
    StPr/19/0713

    Pomocniczy robotnik budowlany
    StPr/19/0716

    -sprzedaż artykułów spożyczych, -sprzedaż na stanowisku mięsnym, -dbanie o czystość na stanowisku pracy, -dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży.
    StPr/19/0708
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    kierowanie autobusem - obsługa linii komunikacyjnych ZKM wg. rozkładu jazdy , sprzedaż biletów w autobusie , obsługa codzienna autobusu
    StPr/19/0707
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/19/0706
    wynagrodzenie od od 3 493 PLN

    pracownik anodowni
    StPr/19/0695
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    -przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie -rozładunek i załadunek samochodów dostawczych -układanie towarów w lokalizacjach -tworzenie dokumentów magazynowych i kontrola otrzymanych -współpraca z
    StPr/19/0693
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 200 PLN