Zamknij

Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 54, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów + czynności konduktorskie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. D
    • przewóz osób
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ Sp.z o.o. WAŁCZ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 54, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Irena Nickowska
      Numer telefonu: 67 250 66 39
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv można przesyłać na adres [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      1. Obowiązki: aktywne pozyskiwanie Klientów; oferowanie optymalnej oferty; spotkania z Klientami; zapewnianie najwyższej jakość obsługi dla Klientów; rozwijanie współpracy z niezależnymi pośrednikami
      StPr/19/0746
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN

      Zgodnie z Ustawą o zawodach pielęgniarek i położnych oraz Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie rodzaju i zakresu świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych udz
      StPr/19/0749
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ważenie kęsów ciasta chlebowego , przygotowywanie surowców do produkcji , dzielenie i formowanie kęsów ciasta , obsługiwanie pod nadzorem maszyn i urządzeń , schładzanie , krojenie, pakowanie gotowego
      StPr/19/0750
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Spawanie elementów i konstrukcji metalowych i stalowych, obsługa elektronarzędzi, tj. szlifierki kątowej, szlifierki stołowej, wiertarki, obsługa spawarki
      StPr/19/1419
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Robotnik gospodarczy
      StPr/19/0741

      Sprzątaczka
      StPr/19/0742

      montażysta palet obsługa pilarki, wkrętarki , wywożenie odpadów z produkcji
      StPr/19/0743

      Praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów + czynności konduktorskie.
      StPr/19/0735
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 100 PLN

      Monter instalacji wodno - kanalizacyjnych , gazowych
      StPr/19/0718
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/0717
      wynagrodzenie od od 2 352 PLN